Login or Register for free!
Home
Language
Menu
Top Shkarkime
Sondazh
«fare deshironi me shume ne albmidi.com? (Per ndonje sugjerim tjeter shkruani me poshte tek komentet)
Ritme
Tinguj
Midi
Sample
Mp3
Albanian Musician Portal

AlbMidi u krijua per te sherbyer si rrjet social per te lidhur te gjithe muzikantet shqiptar ne internet. Sebashku mund te diskutojme mbi muziken shqiptare, te ndajme ide, mendime, njohuri, te kembejme shkarkime per instrumentat elektornik muzikore, te njihemi me njeri-tjetrin, etj...


Per tu njohur me sherbimet qe ofron AlbMidi.com lexoni guiden e udhezimeve si me poshte:


Shkarkimet ne AlbMidi.com
V.I.P. Forum - Shkarkime shtese
Abuzimet me Shkarkimet
Udhezues si te dergojme (Ritme, Tinguj, SET) ne AlbMidi.com
Udhezues si te shkarkojme (Ritme, Tinguj, SET) ne AlbMidi.com
Njihuni me sherbimet e AlbMidi.com
Rregullat dhe Kushtet e Perdorimit


For English Readers

 

Click below to read and introductory info on how to use this website

Download V.I.P. Access on AlbMidi.com
Terms and Conditions of Use

Forum
ThreadRepliesViewsDate
Native Instruments FM8 VSTI DXI RTAS v.1.0.3
Last Post by: kastro92
10291522/03/2017 11:25
Korg PA2X
Last Post by: raidmarji
29011/03/2017 01:24
Problem me korg pa 2x
Last Post by: bessi22
1424927/02/2017 04:54
mesuesi i pare
Last Post by: gezim
08015/02/2017 13:52
Korg microARRANGER
Last Post by: Katunari
49805/02/2017 12:52
Ndihmeeeeeeeeeeeeeeee VIP ACCESS...
Last Post by: Admin
570504/02/2017 07:16
Korg pa3x set
Last Post by: Visar-Music
26375923/01/2017 15:45
hi
Last Post by: armend
135823/01/2017 09:20
Ketron Audy 5 Kanë Rhythm Set?
Last Post by: Admin
111312/01/2017 10:07
Korg kronos 1 vs kronos 2 ?
Last Post by: Admin
121818/11/2016 14:48
Shkarkimet e reja (*Latest Downloads)
NJOFTIME - TE REJA
Oct
10
2013
Rank
Author: Admin
Njoftime
Duke shikuar se shume perdorues kane deshire te shkarkojne sa me shume ".SET" me ritme, tinguj, etj... edhe pse jane nga faqe te tjera ne internet kam krijuar nje Forum shtese vetem per "Anetaret V.I.P." ku mund te shkarkojne skedare qe qarkullojne ne faqe te tjera ne internet. AlbMidi.com nuk mban pergjegjesi per permbatjen e ketyre dosjeve perderisa nuk ruhen ne serverin tone. Forumi V.I.P. eshte thjeshte nje zone "EKSTRA" per diskutime, ndihmese dhe shkarkime te tjera ndermjet anetareve VIP...
Apr
30
2013
Rank
Author: Admin
Njoftime

Shume anetare I shqeteson fakti pse shkarkimet jane te bllokuara dhe sigurisht pagesa. Sidoqofte kjo eshte e vetmja mundesi dhe pse jo 100% efikase te bllokosh perdorues te papergjegjshem qe marrin sete e “file” nga kjo faqe e I publikojne pa pergjegjesi ne faqe te tjera...

May
02
2012
Rank
Author: Admin
Lajme
Po ju pershkruaj nje guide te shkurter se si te shkarkoni(*Download) SET me ritme ose programe dhe tinguj nga AlbMidi.com.

Kjo guide eshte vlefshme per anetaret me status "V.I.P" ose "ACTIVE MEMBER" te cilet e kane te lejuar te shkarkojne pa limit çdo skedar(*FILE). Sidoqofte shumica e shkarkimeve jane falas dhe per keto raste ky udhezim mund ti sherbeje si reference çdo perdoruesi.

Per te shkarkuar SET me ritme ose programe dhe tinguj ne AlbMidi.com ndiqni guiden ne vazhdim, jane 7 hapa te shpejte...
Dec
27
2011
Rank
Author: Admin
Njoftime
Tashme anetaret e regjistruar mund te bisedojne direkt me njeri-tjetrin permes sherbimit "CHAT". Perdorimi eshte shume i thjeshte, fillimisht ju duhet te identifikoheni dhe me pas klikoni "CHAT" ne menu.
Tags chat
Anetaret
Hi Guest
IP: 54.158.183.188

Username
Password
DOWNLOAD ACCESS
VIP ACCESS
Njoftime
Perdorues ne faqe
US 54.158.x.x
US 40.77.x.x
US 40.77.x.x
Statistika
General
Pages seen2253048
Visitors91180
Busiest day2017-01-29
Users
Total users3934
Last userdjbigc84
DayHits
2017-03-24
485485485
2017-03-23
122012201220
2017-03-22
126812681268
2017-03-21
173217321732
2017-03-20
126912691269
2017-03-19
163016301630
2017-03-18
276927692769
Recent news
Recent files
Recent comments
P Admin: Fillimisht fale..
P SAJO: pershendetje te..
P daniel: karaoke shqipta..
P bessi22: Faleminderit Ad..
P Admin: Per te shkarkua..
RSS Feeds
Styles, Sounds, Samples, Midi, Mp3, Korg, Yamaha, Roland, Pa80, Pa800, Pa1x, Pa2x, Pa3x, Prophecy, Casio CZ, Triton, Trinity, Tallava, Alegro, Popullore, Ngjyra, Pogonishte, Yamaha DX, Yamaha TYROS, GEM WK, Amza, Shota, Cifteli, Sharki, Violine, Klarinet, Gajde, Lahute, Folk, Dajre, Fizarmonike, Moss, Oriental, Arabic, etc...