ALBMIDI.COM
Home > Surveys
Language
Menu
Top Downloads
Survey
Cfare deshironi me shume ne albmidi.com? (Per ndonje sugjerim tjeter shkruani me poshte tek komentet)
Ritme
Tinguj
Midi
Sample
Mp3
Cfare deshironi me shume ne albmidi.com? (Per ndonje sugjerim tjeter shkruani me poshte tek komentet)
(Tot. Votes: 4419)
Bullet Ritme
238723872387 54%

Bullet Tinguj
436436436 9.9%

Bullet Midi
517517517 11.7%

Bullet Sample
838838838 19%

Bullet Mp3
241241241 5.5%

Comments
miri
TINGUJ PER TRINITY NQS KENI ,,,, FLM ,, UN DO JUA KOMPENSOJ ME RITMEOSE TINGUJ
13
Aug 2012
albelba
Karaoke shqiptare
09
Nov 2012
jimmy
tung tung a kish mujt dikush mem tregu qysh muj mi mar qeta ritma si jan ne faqe?? flm
18
Dec 2012
Admin
Lexo ketu:
http://albmidi.com/live/index.php?page=news&op=readNews&title=Shkarkimet ne AlbMidi.com

Shpjegohet se si mund me shkarku set nga kjo faqe.
18
Dec 2012
nenad
BEvo
23
Feb 2013
edat
mir
15
Mar 2013
bledi_jastin
jeni faqe njish fare
02
Apr 2013
ermir
KARAOKE
02
May 2013
Kerjor
admin kur ishalla do mundem te shkarkoj do nje set qe tja vlej kam derguar 2 sete time car duhet te bej qe te shkarkoj???
07
Aug 2013
albaniansniper
Nje dicka mungon ketu.

Nuk ka nje set complete qe te jete nga shqiperia mem shumica jane kosovare qe nuk u intereson te gjitheve sigurisht.
Ndonje ide admin?
15
Oct 2013
Admin
nuk mungo asgjo lal, cdo gje varet nga preferencat e cdo individi. ka sete edhe nga shqiperia mesme, edhe nga kosova, edhe nga krahina te tjera, mjafton te kerkosh, te provosh dhe ne fund te zgjedhesh cfare te pelqe Smile
15
Oct 2013
rina1
tinguj per Korg M3
30
Oct 2013
albaniansniper
Atehere me andreso tek nje set..qe jane nga shqiperia dhe jo nga kosova?
05
Nov 2013
Admin
SHPETIMI-2012-EL.SET, ARS-LELA.SET per PA1X, RIMI.SET.rar, ILIR~PRG.SET.rar, SAIMIRI-BERAT.SET.rar... Etj... Etj... Ke sa te dush lal, duhet ti degjosh dhe ti provosh vete cilat te pelqejn, kto qe kam shenu une jane vetem disa, ka plot te tjera varet nga preferencat.
05
Nov 2013
Matjan
Asnje spo shkarkohet vk kot fare asgje interesante?
20
Dec 2013
francesco85
per ke mi da nn siette autorizzati. se voglio scaricare il set di luli.. ????
25
Dec 2013
lona21
Ju kisha lut nese keni sete per yamaha sepse ka shume pak ?
30
Apr 2014
kristaq
tungjatjetaadmi. si mund te shkarkoj zera te ndryshme si pershembull heeej heeej heeej, e tjera ne qofte e mundni
27
May 2014
enesefe
une dua ca rritme tallava dhe alegro po me ndimuhat flm
04
Jan 2015
shkodrani
Ne qoft se keni mundesi ndonje video tutorial per te mesuar muzik shiptare me organo do te me ndimote shum mua e gjith ata qe jan amator te muzikes me organo.
02
Jun 2015
newpena
un jam ne kontakt me kete faqe vetem prej 3 diteve e kam gjet shum gjana interesante ....sidomos pasi mora statusin VIP ...besoj se duke folur relativish me nje kendveshtrim te pergjithshem nuk mungon pothuajse asgje dhe jep shum mundesi per tu argetuar .admin eshte shum i durueshem dhe i perkushtuar ... duke bredhur posht e lart brenda sitit me ka rene ne sy fakti se ndoshta duhet ndonje tutorial i vogel per te shoqeruar perdoruesit ne shkarkimin dhe perdorimin e prodhimeve qe jep ky sit ...nuk eshte per fyerie por mund te ket musikanta shum te talentuar qe lozin me nje ajk teknologie si pax3 por qe ndoshta nga ana e njohurive informatike kane ndonje boshllek ...per sa i perket anes muzikore do kisha deshire te shikoja me shim elemente etnike shqipetare me kualitet te pranueshem si per shembull ...tupana ,dajre ,sharki,cifteli,lahut,fyell etj ....edhe kur tu bie ne dore ndonje koleksion me kolona zanore te filmave ...te pakten ata me te njohurit ...
22
Aug 2015
Noli
ritma per korg i 30
20
Nov 2015
Kujta-de
shpresojme te kemi bashkepunim te ndersjellte,ju pershendes Admin
24
Nov 2015
shevket
kronos set
01
Jul 2016
korbi
tung- ,prap do te bej pyetje nese ka ndokush qe mundet te me udhezoje ,inter- im eshte ,per ROLAND-G800.me duhen rritme shqip dhe te ballkanit por mese shumti shqip, dhe kame nderuar .-flopyn te riun kam vendos por nuk kam programin e duhur per roland G800.,nese ndokush din diq,per kete ne te me ndihmoje ,.ju flm.shum.,.korbi,.
17
Sep 2016
saymon
te lutem shume adm si munt shkarkoj disa rr%u0131tme per pa 500 te lutem shume rrespekte
29
Nov 2016
mondibishan
kush ka tinguj per korg pa900 faleminderit
09
Dec 2016
bajram
pse nuk ban ta sharkoj kit setin per korg pa50?
25
Dec 2016
LotiKuqi
pa4x
28
Jan 2017
daniel
karaoke shqiptare
04
Mar 2017
dadi
dikush ndonje set te mire per korg pa500 do i isha falemenderuar teper...
04
Mar 2018
franca2019
pershdetje mudet dikush qe te me gjejn diqka per pa1000 flm
21
Mar 2019
DJamond
Ritme ne mp3
24
May 2019
Violand
Ritme pe Pa700 ka dikush ;
09
Dec 2019
Admin
Mund te karikosh ritmet e serive te meparshem dhe ti pershtatesh per pa700
14
Dec 2019
kristaq
pershendetje admin, nje set i completum perkorg pa600 shqipria mesme,jugu
06
May 2020
preparimii
ngjura per asr A yamah 2000 junior
12
Aug 2020
arma123
po mir mo shok tashi kur ne jemi regjistruar pse mos te kemi akses ne shkarkimin e muzikave ritmeve etj, un tashi sa kam filluar te punoj dj edhe me duhen ritme po u regjistrova te faqja juaj se me than qe eshte faqe shum e mir edhe ka shum ritme falas tashi kur mund ti shkarkojme ju lutem?
30
Oct 2020
Admin
Ska gjo falas ne ket bot o shok se dhe une paguj per server e per shume sene te tjera qe kjo faqe te mbahet online. Sidoqofte kemi vendos disa sete falas kerkoji gjeji dhe shkarkoji kurse per setet e tjera lexo Shkarkimet ne AlbMidi.com ne faqe te pare dhe rregullat e faqes. Nese nuk te pelqejn nuk e ke me detyrim vazhdo ne faqe te tjera ne internet!
30
Oct 2020
Members
Welcome Guest
IP: 3.239.56.184
Username
Password
DOWNLOAD ACCESS
VIP ACCESS
News
Online Users
US 3.239.x.x
Unknown 134.249.x.x
US 69.162.x.x
Unknown 114.119.x.x
US Google spider
Unknown MSN spider
US Google spider
Statistics
Users
Registered Members:
7633
Newest Member:
123egzonsa...
DateHits
2021-05-15
644644644
2021-05-14
205520552055
2021-05-13
233523352335
2021-05-12
246124612461
2021-05-11
216621662166
2021-05-10
265526552655
2021-05-09
246324632463
General
Pages seen:
5056568
Unique Visitors:
175224
Busiest day:
2017-01-29
Recent news
 Changes on download V.I.P. Payments
 V.I.P. Forum - Shkarkime shtese
 Abuzimet me shkarkimet
 Udhezues si te shkarkojme Ritme, Tinguj, SET ..
 Sherbimi Chat
Recent files
 Korg Prophecy Vitor Banks (Sysex fi..
 Korg Prophecy Mendi Banks (Sysex fi..
 Korg Prophecy Jeton Banks (Sysex fi..
 Casio CZ101 Balkan Sounds-Patches (..
 Casio CZ101 Vasilis Sounds-Patches ..
Recent comments
 Admin: sete nga jugu apo shqiperia mesme ke plo..
 kristaq: pershendetje, mund te me sugjerosh nje s..
 Admin: Cdo set i serive te meparshme duhet te k..
 FatosXh: a funkcionin edhe per pa4x k set ?
 Admin: provo perseri sapo e kam rregulluar ngaq..
FOLLOW FEEDS
 Forum RSS feed
 News RSS feed
 Facebook Page
 Twitter
 SoundCloud
 Sitemap
Styles, Sounds, Samples, Midi, Mp3, Korg, Yamaha, Roland, Pa80, Pa800, Pa1x, Pa2x, Pa3x, Prophecy, Casio CZ, Triton, Trinity, Tallava, Alegro, Popullore, Ngjyra, Pogonishte, Yamaha DX, Yamaha TYROS, GEM WK, Amza, Shota, Cifteli, Sharki, Violine, Klarinet, Gajde, Lahute, Folk, Dajre, Fizarmonike, Moss, Oriental, Arabic, etc...