ALBMIDI.COM
Home > News > Notifications > Udhezues si te dergojme Ritme, Tinguj, SET ne AlbMidi.com
Language
Menu
Top Downloads
Survey
Cfare deshironi me shume ne albmidi.com? (Per ndonje sugjerim tjeter shkruani me poshte tek komentet)
Ritme
Tinguj
Midi
Sample
Mp3
Udhezues si te dergojme Ritme, Tinguj, SET ne AlbMidi.com
01/06/2010   Admin   55758   Shqip

Po ju pershkruaj nje udhezim te shkurter se si te dergoni apo te vendosni .SET me ritme ose programe dhe tinguj ne AlbMidi.comShikoni figurat ne vazhdim dhe ndiqni instruksionet sipas numrave


 

  1. Fillimisht Zgjedhim dosjen ne te cilin kemi ritmet, tinguj apo SET qe deshirojme te share ne AlbMidi.com dhe klikojme me butonin e djathte ne mouse(*RIGHT CLICK MOUSE).
  2. Zgjidh: "SEND TO" dhe me pas: "COMPRESSED (zipped) folder"
  3. Nje skedar i kompresuar ZIP me te njejtin emer si dosja do krijohet po ne te njejten direktori
  4. Kliko ne butonin me poshte ose ne menu ku shkruhet  "DERGIME"
     
Upload to AlbMidi.com

Pasi te klikosh butonin me siper ndiq udhezimet ne faqe dhe dokumentat qe ke per te derguar i "DRAG" (vendos) ne dritaren e faqes se re qe do te hapet. Kliko "BEGIN UPLOAD" dhe prit disa minuta deri sa dergimi te kryhet me sukses.
Sherbimet e ofruara nga AlbMidi.com shoqerohen me disa Kushte dhe Rregulla Perdorimi. Nese ju perdorni kete webfaqe pranoni se i keni lexuar dhe jeni dakort me Kushtet dhe Rregullat e Perdorimit! Ju lutem te mos perdorni webfaqen AlbMidi.com ose te na dergoni materiale apo pagesa me ane te PayPal neqoftese nuk pranoni Kushtet dhe Rregullat e Perdorimit.
Comments
ermir
po mundohem te dergoj disa file midi , karaoke shqip por eshte e pa mundur , mezi mbushet , upload
27
Jan 2013
Admin
mund ti dergosh edhe me email tek adresa shkarkime@albmidi.com sic pershkruhet me siper.
27
Jan 2013
eros
Pse nuk po muj me shkarko asnje set prej ritmave ju lutem me ndihmoni?
16
Feb 2014
Admin
Per te shkarkuar .SET me ritme, tinguj, sample etj... duhet te kesh status i cili fitohet duke dhene kontribut per faqen dhe te tjere anetare qe kane dhene kontribut. Sidoqofte shumica e ritmeve ne faqe jane falas por perseri duhet qe te kesh status aktiv(psh; ke ndihmuar faqen duke vendosur ritme, etj.) Lexo ne faqe te pare aty ku shkruan: Shkarkimet ne AlbMidi.com
17
Feb 2014
eros
Po jame munduar mot zoteri qe te jap kontribut permesritmave te mi qe kam ppr nuk e di pse nuk bahen upload se nuk ka problem kam deshire te kontriboj ne ket web faqe tashi nuk e di se edhe nese shkembej ritma ke juve kur do ta mar stausin qe te jem I lejuar te shkarkoh ritme pra?
18
Feb 2014
Admin
shiko statusi nuk eshte me detyrim, thjeshte atyre qe ndihmojne faqen ju jepet status kontribuesi per nje kohe te caktuar sipas kontributit qe vendosin, kjo varet nga cilesia e seteve(midi, ritmeve, tingujve, etj..) qe dergojne dhe sa aktive jane ne faqe. setet nese deshiron me te vertete dergohen lehtesisht ashtu sic shpjegohet me siper ose me ane te cdo lloj mundesie tjeter qe lejon interneti si e-mail, facebook, etj...

mundesia tjeter eshte ajo me pagese. kontributet me pagese behen per te ndihmuar faqen financiarisht duke dhuruar para per koston e serverit, rregullimit dhe mirembatjes se faqes ne internet. Dhuruesve qe dergojne para do ju jepet e drejte speciale V.I.P. per kohen e caktuar te shkarkojn pa limit çdo set, ritme, tinguj, etj... te publikuara ne AlbMidi.com
18
Feb 2014
sajo-best
pERSHENDETJE aDMIN NUKE DI UNE DO MUNDOHEM QE TE DERGOJ SETE POR NUK EDI ME UPLOAD PO PROVOJ E SA ARRIJN NUK EDI POR NESE KA MUNDESI TE NA TREGONI QMIMIN SA TE HOLLA DUHEN TE PAGUAJM PER VIP JU FALENDEROJ PER MIRKUPTIM
02
Nov 2014
Admin
Per te shkarkuar SET me ritme ose programe dhe tinguj ne AlbMidi.com lexo udhezimet nga kjo faqe:
http://albmidi.com/live/index.php?page=news&op=readNews&title=Shkarkimet ne AlbMidi.com

Pagesa behet e sigurte me ane te Paypal. Cdo gje shpjegohet tek faqja me siper sidoqofte procesi eshte i thjeshte.
02
Nov 2014
Naim Sogojeva
persh..Albmidi
05
Dec 2014
Members
Welcome Guest
IP: 18.204.42.98
Username
Password
DOWNLOAD ACCESS
VIP ACCESS
News
Online Users
US 18.204.x.x
US 69.162.x.x
Statistics
Users
Registered Members:
7390
Newest Member:
byersan
DateHits
2021-01-24
333
2021-01-23
188518851885
2021-01-22
185818581858
2021-01-21
212821282128
2021-01-20
200420042004
2021-01-19
320432043204
2021-01-18
590359035903
General
Pages seen:
4786843
Unique Visitors:
167382
Busiest day:
2017-01-29
Recent news
 Changes on download V.I.P. Payments
 V.I.P. Forum - Shkarkime shtese
 Abuzimet me shkarkimet
 Udhezues si te shkarkojme Ritme, Tinguj, SET ..
 Sherbimi Chat
Recent files
 Korg PA4X Shqip neri.SET (446Mb)
 AKORDEON SKANDAL VST KONTAKT .NKI (..
 Studio Samples Production .WAV Loop..
 Yamaha Tyros 4 Balkan Albania Colle..
 Samples Kontakt VST Arab Strings mo..
Recent comments
 Admin: Read the description the code it's ..
 tiaki8888: SO why is wroten free and it has a code
 fehmishala: nuk po bon
 giorgosxristina: tangs
 Admin: do shohim nqs ka ankesa nga tjer antar d..
FOLLOW FEEDS
 Forum RSS feed
 News RSS feed
 Facebook Page
 Twitter
 SoundCloud
 Sitemap
Styles, Sounds, Samples, Midi, Mp3, Korg, Yamaha, Roland, Pa80, Pa800, Pa1x, Pa2x, Pa3x, Prophecy, Casio CZ, Triton, Trinity, Tallava, Alegro, Popullore, Ngjyra, Pogonishte, Yamaha DX, Yamaha TYROS, GEM WK, Amza, Shota, Cifteli, Sharki, Violine, Klarinet, Gajde, Lahute, Folk, Dajre, Fizarmonike, Moss, Oriental, Arabic, etc...