ALBMIDI.COM
Home > News > Notifications > Abuzimet me shkarkimet
Language
Menu
Top Downloads
Survey
Cfare deshironi me shume ne albmidi.com? (Per ndonje sugjerim tjeter shkruani me poshte tek komentet)
Ritme
Tinguj
Midi
Sample
Mp3
Abuzimet me shkarkimet
30/04/2013   Admin   8933   Shqip

Shume anetare I shqeteson fakti pse shkarkimet jane te bllokuara dhe sigurisht pagesa. Sidoqofte kjo eshte e vetmja mundesi dhe pse jo 100% efikase te bllokosh perdorues te papergjegjshem qe marrin sete e materiale nga kjo faqe e I publikojne pa pergjegjesi ne faqe te tjera ne internet...I lutem te gjithe anetareve te jene te pergjegjshem per keto veprime te cilat mund te ju kushtojn juve llogarine tuaj edhe nese keni paguar! Nuk ka kuptim qe setet e faqeve te tjera te ruhen ne serverin e AlbMidi.com ose anasjelltas setet e kesaj faqe te vendosen ne faqe te tjera.


Serveri i AlbMidi.com mbahet gjalle me pagesa dhe kontribut vullnetar personal dhe jo me vjedhje te faqeve te tjera. Setet e vendosura ne serverin e AlbMidi.com jane te derguar nga vete anetaret ose te perpunuar nga moderatoret e kesaj faqeje. Sete te cilat jane vjedhur nga faqe te tjera nuk do te vendosen ne serverin e AlbMidi.com per kete arsye kemi krijuar nje zone ekstra ne forum nga ku mund te "share" link me sete qe qarkullojne ne internet dhe nuk ruhen ne serverin e AlbMidi.com.


Ju lutem respektoni cdo shkarkim!

Sherbimet e ofruara nga AlbMidi.com shoqerohen me disa Kushte dhe Rregullat e Perdorimi. Nese ju perdorni kete webfaqe pranoni se i keni lexuar dhe jeni dakort me Kushtet dhe Rregullat e Perdorimit! Ju lutem te mos perdorni webfaqen AlbMidi.com ose te na dergoni materiale apo pagesa me ane te PayPal neqoftese nuk pranoni Kushtet dhe Rregullat e Perdorimit.
Comments
Kerjor
admin kam shum set qe me kan dhene po i dergoj me shpresen qe edhe do mar. apo jo?
05
Aug 2013
Admin
Ste kutpoj sidoqofte ideja eshte e thjeshte setet qe vendosen te kene pelqimin e atyre qe i kane krijuar e jo te vjedhesh sete andej-kendej pa pergjegjesi e ti vendosesh ketu duke marre status i cili nuk te takon sepse te njejten gje do besh dhe ne kete faqe do marresh sete ketu e do i fusesh ne faqe te tjera... Si puna e nje faqeje tjeter balkansound admin i asaj faqeje vjedh ketu e publiko ne faqen e vet pa pergjegjesi e me pas kerko ti kthehet kontributi po shyqyr qe paypal eshte kompani serioze qe e hetoi problemin dhe na dha te drejte neve! Kshu qe kini kujdes nga faqe te tjera hajdute si puna e balkansound qe vjedhin kurse ne kete faqe te jeni te sigurte qe cdo set eshte vendos nga anetare me pelqimin e tyre.
06
Aug 2013
Kerjor
setet qe kam derguar un jane nga puna time dhe cme kan dhene shoket tim dhe jo te shkarkuara nga faqe te tjera un po te dergoj dhe prap skam mar as nje set ti me paypal po nxjer lek me punen tone?un pa paguar sdo mar dot as nje set?
12
Aug 2013
Admin
me kontakto ne privat se spo merremi vesh cilin set ke derguar ti qe ta kontrolloj? Sa per sqarim kjo faqe eshte me deshire dhe jo me detyrim, gjithashtu dhe pagesat dhe dergimi i seteve!
12
Aug 2013
Menki
Pershendetje nga Shkupi. Admin,urime per faqen qe keni hapur,me perlqen si ide eshte shum e mire,po nuk qenka aspak praktike per shfrytezuesit,ne kete variant nuk mund te kemi shkembim te materialeve pasi qe shkarkimin nuk mund ta bej cdonjeri,se pari nuk ka asnje demo(mp3) verzion nga ritmet ose "set"pasi qe duheshka te paguajm per te shkarkuar dicka,jemi kureshtar te dijm se cfar permbajn ato sete apo ritme..
24
Aug 2014
Admin
Pershendetje, faleminderit per sugjerimet por sic pershkruhet ne faqe edhe pse disa shkarkime jane falas per shkarkimet e tjera jane sipas statusit, vetem me pagese ose me kontribut!

Per shkembim materialesh cdo perdorues nese deshiron mund te perdore forumin thjeshte e falas mund te shperndaje me te gjithe materialet qe deshiron ti beje publike.

Materialet e ruajtura ne serverin e albmidi jane me pagese te rregullt dhe te sigurta ne cdo kohe per cdo perdorues V.I.P. kjo eshte e vetmja menyre qe setet te jene te sigurta ne cdo kohe qe dikush deshiron ti shkarkoje.

Per sa i perket demo, kerkon kohe per te krijuar demo per cdo set e tingull te cilen une fatkeqesisht nuk e kam. sidoqofte jam munduar qe disa sete kryesore ti krijoj nje demo te vogel sa per te krijuar nje ide se cfare permbajn.
24
Aug 2014
sajo-best
Pershendetje njepytje ,po si te futem ne forum nuk me lejon.mirembetshi
05
Nov 2014
Nik88oS
me falni po banjo ne greqi dhe shkrimi im ne shqip nuk eshte I mir. kam shume set per korg te ndryshme dhe sumica jane ose timet ose nga shok te perpunuara nga mua,kam dhe shume per prophecy gjende ca timet ca nga shok qe ne tjeter menyr pa pagese nuk I gjene..nuk kam problem ti ndaj me tere perdoruesit e faqes,po dhe ju duet te jepni te dreta per shkarkim,se cmimi qe kini eshte I larte
02
Mar 2016
lostinworld
Jam ketu qe nga 2012 dhe asnje here nuk kam mundur te shkarkoj.
Zoteri 'pronare' i ketij forumi shume te qelluar, ne ballkan nuk funksionon paypal (perveq nese hapet ne llogari jashte saj)
Perveq kesaj nuk mund ti shesesh ritme per te cilat kontribuon i gjithe forumi.
Per me teper, une nuk mund te blej nje titull, pa e pare se cfar ka brenda saj.
Perfitimet mund te behen edhe permes reklamave.
Cdo lloj i muzikes ne bote eshte free per ta shkarkuar , ritme, midi etj.
29
Mar 2016
Admin
Zoteri faqja eshte private dhe mirembahet online privatisht dhe nuk eshte me detyrim as shikimi i ksaj faqje as dergimi i seteve ne kete faqe po te pelqeu me e perdor miresevjen neqoftese jo atehere vazhdo ne faqet e tjera ne internet ku jane falas.

Si cdo komunitet online dhe kjo faqe ka ca rregulla te cilat jane te njejta per cdo perdorues i vjeter apo i ri, pagesa nuk varet nga vjetersia ne faqe apo jo. Dhe une kam 10 vite me nje server sidoqofte asnjehere nuk me kane dhene falas perkndrazi pagesa rritet cdo vit jo ulet. Kurse ne kete faqe pagesa ka qene e njejte sikur eshte hap ne fillim.

Gjithe te mirat, Admin!
29
Mar 2016
sameh8272
thnxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
22
May 2016
lugina
admin dua te shkarkoj nje set po me kerkon kod qra kodi duhet flm t epres nese mundesh tash
29
Dec 2016
Admin
www.albmidi.com

ose

albmidi.com

kto jane kodet e zberthimit per kete faqe.
30
Dec 2016
BiGGi
Pershendetje
Skoku Admin, si ta bej pagesen?
Dhe sa eshte e sigurt se mundem me Download seta????
FLM....
08
Mar 2018
Admin
Per te shkarkuar SET me ritme ose programe dhe tinguj ne AlbMidi.com lexo udhezimet nga kjo faqe:
http://albmidi.com/live/mypage_5_VIP-ACCESS-ALBANIAN-LANGUAGE.html

Pagesa behet e sigurte me ane te Paypal. Cdo gje shpjegohet tek faqja me siper sidoqofte procesi eshte i thjeshte.

Perpara se te kryeni pagesen lexoni rregullat e faqes ne lidhjen me poshte; http://albmidi.com/live/index.php?page=terms

AlbMidi.com nuk mban pergjigesi per permbatjen e seteve dhe pelqimin e tyre pagesa behet per kohen e caktuar dhe lejen ne shkarkimet!
09
Mar 2018
arben197226
pershendetje admin dua disa samplers edhe tinguj si garde triton kronos trinity nfs me ndihmonci ju lutem mund tju ndihmoj me disa sete qe kam nga organiste te ndryshem
04
Apr 2018
Admin
Pershendetje Arben, Setet qe kemi me sampler dhe tinguj jane te publikuar ne faqe. Shkarkimet jane me pagese kohore si per te gjithe perdoruesit edhe une si Admin paguaj. Nese deshiron mund te ndash me anetaret e tjere te faqes setet qe keni duke I derguar ne faqe kliko ne butonin; Dergime Uploads dhe pas verifikimit nese ja vlejn mund te publikohen ne faqe. Gjithe te mirat, Admin.
04
Apr 2018
Members
Welcome Guest
IP: 44.192.22.242
Username
Password
DOWNLOAD ACCESS
VIP ACCESS
News
Online Users
US 44.192.x.x
Unknown 157.55.x.x
US 69.162.x.x
Unknown 114.119.x.x
US Google spider
US Google spider
Statistics
Users
Registered Members:
7753
Newest Member:
Beni2009
DateHits
2021-07-31
145714571457
2021-07-30
283128312831
2021-07-29
281328132813
2021-07-28
315331533153
2021-07-27
598259825982
2021-07-26
241224122412
2021-07-25
237523752375
General
Pages seen:
5235149
Unique Visitors:
180232
Busiest day:
2017-01-29
Recent news
 Changes on download V.I.P. Payments
 V.I.P. Forum - Shkarkime shtese
 Abuzimet me shkarkimet
 Udhezues si te shkarkojme Ritme, Tinguj, SET ..
 Sherbimi Chat
Recent files
 Korg Prophecy Vetoni Banks (Sysex f..
 Korg Prophecy Sabit Banks (Sysex fi..
 Korg Prophecy Mentor Banks (Sysex f..
 Korg Prophecy Turan Banks (Sysex fi..
 Korg Prophecy Safet Banks (Sysex fi..
Recent comments
 Admin: e ke te shkrujtme ne cdo postim lexo me ..
 manmurtati: Pse lyp pasword kur te dush me shkarku r..
 Admin: Your account has just been activated, th..
 florinpulpan71: Hi, administrator ... I paid for V.I...
 Admin: sete nga jugu apo shqiperia mesme ke plo..
FOLLOW FEEDS
 Forum RSS feed
 News RSS feed
 Facebook Page
 Twitter
 SoundCloud
 Sitemap
Styles, Sounds, Samples, Midi, Mp3, Korg, Yamaha, Roland, Pa80, Pa800, Pa1x, Pa2x, Pa3x, Prophecy, Casio CZ, Triton, Trinity, Tallava, Alegro, Popullore, Ngjyra, Pogonishte, Yamaha DX, Yamaha TYROS, GEM WK, Amza, Shota, Cifteli, Sharki, Violine, Klarinet, Gajde, Lahute, Folk, Dajre, Fizarmonike, Moss, Oriental, Arabic, etc...