ALBMIDI.COM
Home > User Profile
Language
Menu
Top Downloads
Survey
Cfare deshironi me shume ne albmidi.com? (Per ndonje sugjerim tjeter shkruani me poshte tek komentet)
Ritme
Tinguj
Midi
Sample
Mp3
User Info
beniALB
Avatar

Posts: 2
Contributes: 2

Gender:
Online: No

Registered: 15/05/2013
 
Send private message
Members
Welcome Guest
IP: 18.234.97.53
Username
Password
DOWNLOAD ACCESS
VIP ACCESS
News
Online Users
US 18.234.x.x
Unknown 157.55.x.x
US 69.162.x.x
Unknown 114.119.x.x
US 17.58.x.x
Unknown 157.55.x.x
Statistics
Users
Registered Members:
7179
Newest Member:
Bzstudio
DateHits
2020-10-31
547547547
2020-10-30
132113211321
2020-10-29
111811181118
2020-10-28
138413841384
2020-10-27
132513251325
2020-10-26
147114711471
2020-10-25
119511951195
General
Pages seen:
4614591
Unique Visitors:
162052
Busiest day:
2017-01-29
Recent news
 Changes on download V.I.P. Payments
 V.I.P. Forum - Shkarkime shtese
 Abuzimet me shkarkimet
 Udhezues si te shkarkojme Ritme, Tinguj, SET ..
 Sherbimi Chat
Recent files
 KORG PA4X SHQIP HITS 2020 MIX.SET (..
 KORG PA4X - BALKAN GOCE MAK.SET (30..
 Korg Kronos balkan hamza SET (968Mb..
 Korg pa4x-juziprogram-samples.SET (..
 Korg KRONOS Eri 2020 SET new (1.22G..
Recent comments
 Admin: Ska gjo falas ne ket bot o shok se dhe u..
 arma123: po mir mo shok tashi kur ne jemi regjist..
 preparimii: ngjura per asr A yamah 2000 junior
 Admin: Patjeter qe mundesh. Per te karikuar KM..
 Blerimswekorg: A ban me korg pa4x kta zona dhe si dhuhe..
FOLLOW FEEDS
 Forum RSS feed
 News RSS feed
 Facebook Page
 Twitter
 SoundCloud
 Sitemap
Styles, Sounds, Samples, Midi, Mp3, Korg, Yamaha, Roland, Pa80, Pa800, Pa1x, Pa2x, Pa3x, Prophecy, Casio CZ, Triton, Trinity, Tallava, Alegro, Popullore, Ngjyra, Pogonishte, Yamaha DX, Yamaha TYROS, GEM WK, Amza, Shota, Cifteli, Sharki, Violine, Klarinet, Gajde, Lahute, Folk, Dajre, Fizarmonike, Moss, Oriental, Arabic, etc...