ALBMIDI.COM
Home > How to Use > Udhezues mbi AlbMidi.com (Shqip) > Lajme dhe Njoftime
Language
Menu
Top Downloads
Survey
Cfare deshironi me shume ne albmidi.com? (Per ndonje sugjerim tjeter shkruani me poshte tek komentet)
Ritme
Tinguj
Midi
Sample
Mp3
Lajme dhe Njoftime
Ne kete rubrike here pas here do te njoftoheni per lajme dhe te reja nga fusha e muzikes.

Cdo perdorues mund kontribuoje duke shkruar lajme dhe njoftime, sidoqofte jo cdo lajm apo njoftim mund te publikohet, kjo do varet nga verifikimi i lajmit, vlefshmerise, burimit dhe miratimit ose jo nga bordi drejtues i AlbMidi.com

Per te shikuar lajmet dhe njoftimet e miratuara klikoni ne vazhdim:
  1. http://albmidi.com/live/news.html
Per te derguar nje lajm ose njoftim perdorni Sherbimin e Dergimeve klikoni ne vazhdim:
  1. http://albmidi.com/live/index.php?page=submission
Members
Welcome Guest
IP: 44.192.22.242
Username
Password
DOWNLOAD ACCESS
VIP ACCESS
News
Online Users
US 44.192.x.x
Unknown 114.119.x.x
Unknown 157.55.x.x
US 69.162.x.x
Unknown 114.119.x.x
Unknown MSN spider
US Google spider
Statistics
Users
Registered Members:
7753
Newest Member:
Beni2009
DateHits
2021-07-31
151015101510
2021-07-30
283128312831
2021-07-29
281328132813
2021-07-28
315331533153
2021-07-27
598259825982
2021-07-26
241224122412
2021-07-25
237523752375
General
Pages seen:
5235202
Unique Visitors:
180233
Busiest day:
2017-01-29
Recent news
 Changes on download V.I.P. Payments
 V.I.P. Forum - Shkarkime shtese
 Abuzimet me shkarkimet
 Udhezues si te shkarkojme Ritme, Tinguj, SET ..
 Sherbimi Chat
Recent files
 Korg Prophecy Vetoni Banks (Sysex f..
 Korg Prophecy Sabit Banks (Sysex fi..
 Korg Prophecy Mentor Banks (Sysex f..
 Korg Prophecy Turan Banks (Sysex fi..
 Korg Prophecy Safet Banks (Sysex fi..
Recent comments
 Admin: e ke te shkrujtme ne cdo postim lexo me ..
 manmurtati: Pse lyp pasword kur te dush me shkarku r..
 Admin: Your account has just been activated, th..
 florinpulpan71: Hi, administrator ... I paid for V.I...
 Admin: sete nga jugu apo shqiperia mesme ke plo..
FOLLOW FEEDS
 Forum RSS feed
 News RSS feed
 Facebook Page
 Twitter
 SoundCloud
 Sitemap
Styles, Sounds, Samples, Midi, Mp3, Korg, Yamaha, Roland, Pa80, Pa800, Pa1x, Pa2x, Pa3x, Prophecy, Casio CZ, Triton, Trinity, Tallava, Alegro, Popullore, Ngjyra, Pogonishte, Yamaha DX, Yamaha TYROS, GEM WK, Amza, Shota, Cifteli, Sharki, Violine, Klarinet, Gajde, Lahute, Folk, Dajre, Fizarmonike, Moss, Oriental, Arabic, etc...