ALBMIDI.COM
Home > How to Use > Udhezues mbi AlbMidi.com (Shqip) > Shkarkime
Language
Menu
Top Downloads
Survey
Cfare deshironi me shume ne albmidi.com? (Per ndonje sugjerim tjeter shkruani me poshte tek komentet)
Ritme
Tinguj
Midi
Sample
Mp3
Shkarkime
Qellimi i sherbimi te shkarkimeve eshte per te shkembyer midis anetareve dokumenta, ritme, tinguj dhe programe per instrumentat muzikore.

Cdo perdorues mund kontribuoje duke sugjeruar shkarkime ky eshte dhe qellimi kryesor i ketij sherbimi. Sidoqofte per te ruajtur cilesine dhe per te mbrojtur perdoruesit nga viruset dhe pislliqet e internetit cdo shkarkim do te verifikohet para se te behet publik.

Pas identifikimit klikoni ne lidhjen ne vazhdim per te hapur sherbimin e shkarkimeve:
  1. http://albmidi.com/live/download.html
Per te sugjeruar bashkangjitur nje shkarkim perdorni Sherbimin e Dergimeve klikoni ne vazhdim:
  1. http://albmidi.com/live/index.php?page=submission
ose dergoni nje email sebashku me bashkangjitjen(*ZIP ose RAR) ne adresen:

shkarkime (at) albmidi (pik) com
Members
Welcome Guest
IP: 34.200.218.187
Username
Password
DOWNLOAD ACCESS
VIP ACCESS
Positive SSL Wildcard
News
Online Users
US 34.200.x.x
Unknown 114.119.x.x
US 69.162.x.x
Statistics
Users
Registered Members:
7018
Newest Member:
Fikretrama...
DateHits
2020-08-05
102102102
2020-08-04
253725372537
2020-08-03
166716671667
2020-08-02
188818881888
2020-08-01
204820482048
2020-07-31
191919191919
2020-07-30
254025402540
General
Pages seen:
4475885
Unique Visitors:
157646
Busiest day:
2017-01-29
Recent news
 Changes on download V.I.P. Payments
 V.I.P. Forum - Shkarkime shtese
 Abuzimet me shkarkimet
 Udhezues si te shkarkojme Ritme, Tinguj, SET ..
 Sherbimi Chat
Recent files
 Korg MSE STEFAN BALKAN PA4.SET (683..
 Korg Pa3x Dul Talleva Ork.SET (250M..
 Korg PA800-MAO DRUM Oriental.SET (6..
 KORG KRONOS 2 JAZZ TIME (970Mb)
 MIDI Songs Collection (11Mb)
Recent comments
 Admin: Patjeter qe mundesh. Per te karikuar KM..
 Blerimswekorg: A ban me korg pa4x kta zona dhe si dhuhe..
 Admin: Jo nuk esht per 3x sepse ka ritme te pa4..
 muzikanti25: Ky eshte Set per pa 3x (punon ne pa4x mi..
 Admin: This is not Tested download its uploaded..
FOLLOW FEEDS
 Forum RSS feed
 News RSS feed
 Facebook Page
 Twitter
 SoundCloud
 Sitemap
Styles, Sounds, Samples, Midi, Mp3, Korg, Yamaha, Roland, Pa80, Pa800, Pa1x, Pa2x, Pa3x, Prophecy, Casio CZ, Triton, Trinity, Tallava, Alegro, Popullore, Ngjyra, Pogonishte, Yamaha DX, Yamaha TYROS, GEM WK, Amza, Shota, Cifteli, Sharki, Violine, Klarinet, Gajde, Lahute, Folk, Dajre, Fizarmonike, Moss, Oriental, Arabic, etc...