ALBMIDI.COM
Home > Forum > Instrumenta > Tastiera > korg trinity plus
Language
Menu
Top Shkarkime
Sondazh
Cfare deshironi me shume ne albmidi.com? (Per ndonje sugjerim tjeter shkruani me poshte tek komentet)
Ritme
Tinguj
Midi
Sample
Mp3
Moderators: Admin
Forum RSS feedReply
korg trinity plus
AuthorText
durrsaku
Proud V.I.P. Member
Avatar

Posts: 30
Contributes: 54

Gender: _MALE_
Online: No
Date: 30/01/2011
korg trinity plus
#post102
A mundet njeri me me ndimu me ca tinguj per korg trinity plus ???'
S.O.S
Delete Edit Quote
 
Admin
FOUNDER
Avatar

Posts: 309
Contributes: 747

Gender: _MALE_
Online: No
Date: 30/01/2011
Re: korg trinity plus
#post103
Sapo vendosa nje set per trinity me tingujt shume te mire pergjithsisht grek saleas, viol, amza style.

gjynaf normalisht duhet dhe te tjere me dergu ndonje set ose dicka me share po spo bohet njeri i gjalle kane qejf vec me more Smile
Music wash from soul the dust of everyday life!
Delete Edit Quote
 
durrsaku
Proud V.I.P. Member
Avatar

Posts: 30
Contributes: 54

Gender: _MALE_
Online: No
Date: 31/01/2011
Re: korg trinity plus
#post104
shume faleminderit per tingujt !!!!
Po qe qe ishte nji vrejtje per mua me thone te drejten ato qe kam pas une i kam vene...po me gjithate po te gjej ndonje gjo te re do ta veje...
Delete Edit Quote
 
rudi
Just arrived
Avatar

Posts: 1
Contributes: 27

Gender: _MALE_
Online: No
Date: 03/03/2012
Re: korg trinity plus
#post237
ckemi mire jeni, edhe un jam nga durresi e kam shpin ke lagja e re,nuk e di a njifemi apo jo, un kam trinity dhe kam nevoj per zera po pate mundesi me dergo ndonje set ke r.vezi@alice.it po te me japesh adresen te dergoj edhe un
Delete Edit Quote
 
Arvjol
Just arrived
Avatar

Posts: 1
Contributes: 1

Gender: _MALE_
Online: No
Date: 30/05/2012
Re: korg trinity plus
#post253
pershendetje. une jam nje anetar i ri i kesaj faqe. do ju lutesha te dija pse nuk shkarkoj dot nje set me tinguj trinity. kam dhe une disa sete per trinity dhe nuk dij si ti uplodoj ketu ne kete faqe. sh flm . pres pergj . ju lutem ne email ose ketu: arv_kas@live.com .
Delete Edit Quote
 
Admin
FOUNDER
Avatar

Posts: 309
Contributes: 747

Gender: _MALE_
Online: No
Date: 30/05/2012
Re: korg trinity plus
#post254
mu ne krye te faqes se pare ke nje udhezues se si me vendos set me tinguj apo ritme gjithashtu me poshte eshte nje udhezues tjeter se si me shkarku ritme apo tinguj.

nese setet qe dergojn ja vlejn mund te fitosh status te perkoheshem perdoruesi aktiv. kjo nuk do te thote qe ca te gjesh online ti fusesh ktu se ska kuptim mrapa mushet faqja me sete kot.
Music wash from soul the dust of everyday life!
Delete Edit Quote
 
Reply
Anetaret
Welcome Guest
IP: 18.232.38.214
Username
Password
DOWNLOAD ACCESS
VIP ACCESS
Positive SSL Wildcard
Njoftime
Users Online
US 18.232.x.x
Unknown 63.143.x.x
Statistika
Users
Total Members:
6926
Last Member:
Muzika55
DateHits
2020-05-29
181018101810
2020-05-28
203620362036
2020-05-27
196819681968
2020-05-26
227922792279
2020-05-25
602960296029
2020-05-24
303130313031
2020-05-23
169116911691
General
Pages seen: 4346079
Unique Visitors: 153875
Busiest day: 2017-01-29
Recent news
 New changes on V.I.P. status Payments
 Ndryshime ne Pagesat per V.I.P. status
 V.I.P. Forum - Shkarkime shtese
 Abuzimet me shkarkimet
 Udhezues si te shkarkojme Ritme, Tinguj, SET ..
Recent files
 KORG PA800-PA2X @ AGIX @ Pro Remix...
 Korg Granit Dasma Kronos SET (923Mb..
 KORG PA4X NEXT CKS Pro Remix .SET (..
 Yamaha TyroS----Fatih--SET (329Mb)
 Bojan Set Tyros 2 Perisic (172Mb)
Recent comments
 Admin: Aktivizimi zgjat 2-3 ore ashtu si shpjeg..
 dj-esco: pershendetje, sa vanohet hapja e VIP ac..
 kristaq: pershendetje admin, nje set i completum ..
 Admin: po ashtu si shpjegohet tek pershkrimi ja..
 armando kashta: jan vetem 2 file pdf
FOLLOW FEEDS
 Forum RSS feed
 News RSS feed
 Facebook Page
 Twitter
 SoundCloud
 Sitemap
Styles, Sounds, Samples, Midi, Mp3, Korg, Yamaha, Roland, Pa80, Pa800, Pa1x, Pa2x, Pa3x, Prophecy, Casio CZ, Triton, Trinity, Tallava, Alegro, Popullore, Ngjyra, Pogonishte, Yamaha DX, Yamaha TYROS, GEM WK, Amza, Shota, Cifteli, Sharki, Violine, Klarinet, Gajde, Lahute, Folk, Dajre, Fizarmonike, Moss, Oriental, Arabic, etc...