ALBMIDI.COM
Home > Forum > Instrumenta > Tastiera > Korg pa 700
Language
Menu
Top Downloads
Survey
Cfare deshironi me shume ne albmidi.com? (Per ndonje sugjerim tjeter shkruani me poshte tek komentet)
Ritme
Tinguj
Midi
Sample
Mp3
Moderators: Admin
Forum RSS feedReply
Korg pa 700
AuthorText
BujarS
Just arrived
Avatar

Posts: 2
Contributes: 2

Gender: _NEUTRAL_
Online: No
Date: 01/06/2020
Korg pa 700
#post1109
Peshendetje ..
A ka dikush ndonji set per pa700 ( shqip popullore)
Falemnderit
Delete Edit Quote
 
Admin
FOUNDER
Avatar

Posts: 368
Contributes: 837

Gender: _MALE_
Online: No
Date: 01/06/2020
Re: Korg pa 700
#post1110
Ke ne kete faqe sete plot per PA4X te cilat mund te punojn dhe te karikohen ne PA700 e PA1000, thjeshte duhet te provosh dhe te zgjedhesh cilat ritme te pelqejn. Shkarkimet jane me pagese kohore lexo ne faqe te pare se shpjegohet cdo gje.
Music wash from soul the dust of everyday life!
Delete Edit Quote
 
BujarS
Just arrived
Avatar

Posts: 2
Contributes: 2

Gender: _NEUTRAL_
Online: No
Date: 02/06/2020
Re: Korg pa 700
#post1111
Falemnderit
Delete Edit Quote
 
Reply
Members
Welcome Guest
IP: 44.192.22.242
Username
Password
DOWNLOAD ACCESS
VIP ACCESS
News
Online Users
US 44.192.x.x
Unknown 114.119.x.x
Unknown 114.119.x.x
US 69.162.x.x
US Google spider
Statistics
Users
Registered Members:
7753
Newest Member:
Beni2009
DateHits
2021-07-31
149114911491
2021-07-30
283128312831
2021-07-29
281328132813
2021-07-28
315331533153
2021-07-27
598259825982
2021-07-26
241224122412
2021-07-25
237523752375
General
Pages seen:
5235183
Unique Visitors:
180233
Busiest day:
2017-01-29
Recent news
 Changes on download V.I.P. Payments
 V.I.P. Forum - Shkarkime shtese
 Abuzimet me shkarkimet
 Udhezues si te shkarkojme Ritme, Tinguj, SET ..
 Sherbimi Chat
Recent files
 Korg Prophecy Vetoni Banks (Sysex f..
 Korg Prophecy Sabit Banks (Sysex fi..
 Korg Prophecy Mentor Banks (Sysex f..
 Korg Prophecy Turan Banks (Sysex fi..
 Korg Prophecy Safet Banks (Sysex fi..
Recent comments
 Admin: e ke te shkrujtme ne cdo postim lexo me ..
 manmurtati: Pse lyp pasword kur te dush me shkarku r..
 Admin: Your account has just been activated, th..
 florinpulpan71: Hi, administrator ... I paid for V.I...
 Admin: sete nga jugu apo shqiperia mesme ke plo..
FOLLOW FEEDS
 Forum RSS feed
 News RSS feed
 Facebook Page
 Twitter
 SoundCloud
 Sitemap
Styles, Sounds, Samples, Midi, Mp3, Korg, Yamaha, Roland, Pa80, Pa800, Pa1x, Pa2x, Pa3x, Prophecy, Casio CZ, Triton, Trinity, Tallava, Alegro, Popullore, Ngjyra, Pogonishte, Yamaha DX, Yamaha TYROS, GEM WK, Amza, Shota, Cifteli, Sharki, Violine, Klarinet, Gajde, Lahute, Folk, Dajre, Fizarmonike, Moss, Oriental, Arabic, etc...