ALBMIDI.COM
Home > Forum > Instrumenta > Tastiera > Pershendetje
Language
Menu
Top Downloads
Survey
Cfare deshironi me shume ne albmidi.com? (Per ndonje sugjerim tjeter shkruani me poshte tek komentet)
Ritme
Tinguj
Midi
Sample
Mp3
Moderators: Admin
Forum RSS feedReply
Pershendetje
AuthorText
paridi
V.I.P Member
Avatar

Posts: 58
Contributes: 65

Gender: _MALE_
Online: No
Date: 11/03/2021
Pershendetje
#post1190
Me cfare programi mund ta lexoj nje set te korg pa 4x ne kompjuter pasi per pa3 ,pa2 etj perdor wavextractor por per pa4 nuk i hap ky program
Delete Edit Quote
 
Admin
FOUNDER
Avatar

Posts: 364
Contributes: 827

Gender: _MALE_
Online: No
Date: 12/03/2021
Re: Pershendetje
#post1191
Dikur kane qene disa programe per manaxhimin e seteve te Korg PA Arrangers por meqenese Korg ka avancuar dhe ka mbrojtur leximin e kodeve shumica e programeve kane falimentuar dhe nuk jane me operacional.

I vetmi program qe mirembahet deri tani eshte KPM Korg Pa Manager(me pagese) i cili mundeson leximin e seteve, manaxhimin e samplave, te tingujve dhe te drum kits.
Music wash from soul the dust of everyday life!
Delete Edit Quote
 
Reply
Members
Welcome Guest
IP: 3.238.88.35
Username
Password
DOWNLOAD ACCESS
VIP ACCESS
News
Online Users
US 3.238.x.x
Unknown 114.119.x.x
US 69.162.x.x
Unknown 114.119.x.x
Unknown 114.119.x.x
Unknown MSN spider
Statistics
Users
Registered Members:
7579
Newest Member:
Alperim07
DateHits
2021-04-19
239239239
2021-04-18
234623462346
2021-04-17
260726072607
2021-04-16
196919691969
2021-04-15
214321432143
2021-04-14
211821182118
2021-04-13
239223922392
General
Pages seen:
4989241
Unique Visitors:
173225
Busiest day:
2017-01-29
Recent news
 Changes on download V.I.P. Payments
 V.I.P. Forum - Shkarkime shtese
 Abuzimet me shkarkimet
 Udhezues si te shkarkojme Ritme, Tinguj, SET ..
 Sherbimi Chat
Recent files
 Korg ERNIS KRONOS NEW SET (1.58Gb)
 Korg M3 TONI-2018 SET (298Mb)
 Korg Pa4X ULTRA LLAZI.SET (428Mb)
 Korg Pa3X Marseli HITS.SET (191Mb)
 Korg M3 Kadri SET (235Mb)
Recent comments
 Admin: Cdo set i serive te meparshme duhet te k..
 FatosXh: a funkcionin edhe per pa4x k set ?
 Admin: provo perseri sapo e kam rregulluar ngaq..
 shqiperitkz: Linku nuk punon me
 Admin: Sysex files jan permbledhje patches qe p..
FOLLOW FEEDS
 Forum RSS feed
 News RSS feed
 Facebook Page
 Twitter
 SoundCloud
 Sitemap
Styles, Sounds, Samples, Midi, Mp3, Korg, Yamaha, Roland, Pa80, Pa800, Pa1x, Pa2x, Pa3x, Prophecy, Casio CZ, Triton, Trinity, Tallava, Alegro, Popullore, Ngjyra, Pogonishte, Yamaha DX, Yamaha TYROS, GEM WK, Amza, Shota, Cifteli, Sharki, Violine, Klarinet, Gajde, Lahute, Folk, Dajre, Fizarmonike, Moss, Oriental, Arabic, etc...