ALBMIDI.COM
Home > Forum > Instrumenta > Tastiera > midi
Language
Menu
Top Downloads
Survey
Cfare deshironi me shume ne albmidi.com? (Per ndonje sugjerim tjeter shkruani me poshte tek komentet)
Ritme
Tinguj
Midi
Sample
Mp3
Moderators: Admin
Page 1/3 1 2 3 > >|
Forum RSS feedReply
midi
AuthorText
durrsaku
Proud V.I.P. Member
Avatar

Posts: 30
Contributes: 54

Gender: _MALE_
Online: No
Date: 27/05/2010
midi
#post11
mire mroma te gjitheve !!!
ekzistojne midi per muzike popullore dasmash shqiperia mesme ????
Delete Edit Quote
 
Admin
FOUNDER
Avatar

Posts: 320
Contributes: 765

Gender: _MALE_
Online: No
Date: 28/05/2010
Re: midi
#post14
Kam une disa pjese te vjetra dhe kenge qytetare shqiptare ne midi. Do ti vendos se shpejti ne kete faqe.
Music wash from soul the dust of everyday life!
Delete Edit Quote
 
durrsaku
Proud V.I.P. Member
Avatar

Posts: 30
Contributes: 54

Gender: _MALE_
Online: No
Date: 29/05/2010
Re: midi
#post16
ok flm
Delete Edit Quote
 
manastir
Junior Member
Avatar

Posts: 18
Contributes: 30

Gender: _MALE_
Online: No
Date: 29/05/2010
Re: midi
#post18
Kam dhe une disa Midi te reguloj dhe pak dhe to ti dergoj ne Albmidi
Korg pa 60
korg prophesy
Gm wx2
Delete Edit Quote
 
Admin
FOUNDER
Avatar

Posts: 320
Contributes: 765

Gender: _MALE_
Online: No
Date: 01/06/2010
Re: midi
#post27
I kam vendos disa midi tek shkarkimet mundeni me i provu.

Me kalimin e kohes do vendos dhe te tjera.
Music wash from soul the dust of everyday life!
Delete Edit Quote
 
durrsaku
Proud V.I.P. Member
Avatar

Posts: 30
Contributes: 54

Gender: _MALE_
Online: No
Date: 03/06/2010
Re: midi
#post31
po mire ishin midit qe kishe vendo...
flm !!!!
Delete Edit Quote
 
manastir
Junior Member
Avatar

Posts: 18
Contributes: 30

Gender: _MALE_
Online: No
Date: 09/06/2010
Re: midi
#post33
falim... provoni the ritmat per pa.. tung..
Korg pa 60
korg prophesy
Gm wx2
Delete Edit Quote
 
beloja

Avatar

Posts: 10
Contributes: 22

Gender: _NEUTRAL_
Online: No
Date: 11/07/2010
Re: midi
#post47
Delete Edit Quote
 
durrsaku
Proud V.I.P. Member
Avatar

Posts: 30
Contributes: 54

Gender: _MALE_
Online: No
Date: 13/07/2010
Re: midi
#post49
shume te bukura kto midi....
Delete Edit Quote
 
sencho
Just arrived
Avatar

Posts: 1
Contributes: 1

Gender: _NEUTRAL_
Online: No
Date: 28/07/2010
Re: midi
#post50
a keni do nji midi keng popullores shqiperis e mesme
ose vales popullores shqip en rumba rit.
Delete Edit Quote
 
Reply
Page 1/3 1 2 3 > >|
Members
Welcome Guest
IP: 3.236.172.187
Username
Password
DOWNLOAD ACCESS
VIP ACCESS
Positive SSL Wildcard
News
Online Users
US 3.236.x.x
US 69.162.x.x
US Google spider
Statistics
Users
Registered Members:
6989
Newest Member:
speedy2020
DateHits
2020-07-08
725725725
2020-07-07
165316531653
2020-07-06
165116511651
2020-07-05
163016301630
2020-07-04
291129112911
2020-07-03
158315831583
2020-07-02
171117111711
General
Pages seen:
4423205
Unique Visitors:
155988
Busiest day:
2017-01-29
Recent news
 Changes on download V.I.P. Payments
 V.I.P. Forum - Shkarkime shtese
 Abuzimet me shkarkimet
 Udhezues si te shkarkojme Ritme, Tinguj, SET ..
 Sherbimi Chat
Recent files
 Korg KRONOS SYLA Ribon SET (1.49Gb)
 Korg PA4X mario-shqipfull.SET (211M..
 Korg PA4X edon-ab1remix.SET (443Mb)
 KORG PA800-PA2X @ AGIX @ Pro Remix...
 Korg Granit Dasma Kronos SET (923Mb..
Recent comments
 Admin: This is not Tested download its uploaded..
 FAYSAL: that file hi repet to bloc on 60/100 can..
 Admin: Duhet te unlock opsionin qe mbron Ritmet..
 kristaq: Pershendetje Admin,kam korg pa 600QT dua..
 Admin: Aktivizimi zgjat 2-3 ore ashtu si shpjeg..
FOLLOW FEEDS
 Forum RSS feed
 News RSS feed
 Facebook Page
 Twitter
 SoundCloud
 Sitemap
Styles, Sounds, Samples, Midi, Mp3, Korg, Yamaha, Roland, Pa80, Pa800, Pa1x, Pa2x, Pa3x, Prophecy, Casio CZ, Triton, Trinity, Tallava, Alegro, Popullore, Ngjyra, Pogonishte, Yamaha DX, Yamaha TYROS, GEM WK, Amza, Shota, Cifteli, Sharki, Violine, Klarinet, Gajde, Lahute, Folk, Dajre, Fizarmonike, Moss, Oriental, Arabic, etc...