ALBMIDI.COM
Home > Forum > Instrumenta > Tastiera > korg m3
Language
Menu
Top Shkarkime
Sondazh
Cfare deshironi me shume ne albmidi.com? (Per ndonje sugjerim tjeter shkruani me poshte tek komentet)
Ritme
Tinguj
Midi
Sample
Mp3
Moderators: Admin
Page 1/2 1 2 >
Forum RSS feedReply
korg m3
AuthorText
paridi
V.I.P Member
Avatar

Posts: 55
Contributes: 62

Gender: _MALE_
Online: No
Date: 15/06/2011
korg m3
#post173
Admin na posto noj gjo per korg m3 po pate mundesiSmileSmile
Delete Edit Quote
 
Admin
FOUNDER
Avatar

Posts: 293
Contributes: 723

Gender: _MALE_
Online: No
Date: 16/06/2011
Re: korg m3
#post174
nuk du Smile
Music wash from soul the dust of everyday life!
Delete Edit Quote
 
paridi
V.I.P Member
Avatar

Posts: 55
Contributes: 62

Gender: _MALE_
Online: No
Date: 17/06/2011
Re: korg m3
#post175
Po mire mo admin si te dushSmile
Delete Edit Quote
 
paridi
V.I.P Member
Avatar

Posts: 55
Contributes: 62

Gender: _MALE_
Online: No
Date: 28/08/2011
Re: korg m3
#post184
Kerkoj te blej nje ram memorie 256 per m3.Ju lutem ku mund ta gjej?
Delete Edit Quote
 
Admin
FOUNDER
Avatar

Posts: 293
Contributes: 723

Gender: _MALE_
Online: No
Date: 30/08/2011
Re: korg m3
#post185
mund ta blesh nga kompania me serioze per instrumenta muzikor ne europe Thomann, adresa:

http://www.thomann.de/gb/korg_exb_256mb_sampleram.htm

ose alternativa ne e-bay megjithese nuk ke garanci
Music wash from soul the dust of everyday life!
Delete Edit Quote
 
paridi
V.I.P Member
Avatar

Posts: 55
Contributes: 62

Gender: _MALE_
Online: No
Date: 30/08/2011
Re: korg m3
#post186
Faleminderit admin mgjithese spo e kuptoj se si mund ta blej nepermjet internetitSmile)
Delete Edit Quote
 
Admin
FOUNDER
Avatar

Posts: 293
Contributes: 723

Gender: _MALE_
Online: No
Date: 31/08/2011
Re: korg m3
#post187
lale kur te shkosh te faqja kliko te butoni ku shkrun:

"add to shopping cart"

me pas tek:

"proceed to checkout"

fut adresen e shpise dhe te dhenat e kartes se bankes me te cilen do besh pagesen(mund te pagush dhe me paypal) edhe u kry puna


duhet me prit mrapa kur ta sjellin te adresa me poste Smile
Music wash from soul the dust of everyday life!
Delete Edit Quote
 
paridi
V.I.P Member
Avatar

Posts: 55
Contributes: 62

Gender: _MALE_
Online: No
Date: 31/08/2011
Re: korg m3
#post188
Rrofsh lale:Smile
Delete Edit Quote
 
paridi
V.I.P Member
Avatar

Posts: 55
Contributes: 62

Gender: _MALE_
Online: No
Date: 03/04/2012
Re: korg m3
#post245
Admin te lutem a ke mundesi te ma gjesh nje ngjyre per korg m3 keman moss me duket se quhet dhe ka tingellim si violine ne triton extreme.respekte.
Delete Edit Quote
 
Admin
FOUNDER
Avatar

Posts: 293
Contributes: 723

Gender: _MALE_
Online: No
Date: 08/04/2012
Re: korg m3
#post246
per korg m3 jo per arsye se nuk kam m3 por per triton do vendos se shpejti disa tinguj bombe fare violina, sax, berhan, amza MOSS etj... megjithese i kam disa sete per korg m3 vetem se duhet ti provoni vete nese ja vlejn apo jo. nga java qe vje do i vendos.
Music wash from soul the dust of everyday life!
Delete Edit Quote
 
Reply
Page 1/2 1 2 >
Anetaret
Welcome Guest
IP: 3.214.224.224
Username
Password
DOWNLOAD ACCESS
VIP ACCESS
Positive SSL Wildcard
Njoftime
Users Online
US 3.214.x.x
Unknown 63.143.x.x
Unknown MSN spider
Statistika
Users
Total Members:
6652
Last Member:
Addi98
DateHits
2020-02-27
257257257
2020-02-26
137913791379
2020-02-25
160616061606
2020-02-24
164916491649
2020-02-23
162416241624
2020-02-22
140914091409
2020-02-21
145914591459
General
Pages seen: 4133971
Unique Visitors: 148024
Busiest day: 2017-01-29
Recent news
 New changes on V.I.P. status Payments
 Ndryshime ne Pagesat per V.I.P. status
 V.I.P. Forum - Shkarkime shtese
 Abuzimet me shkarkimet
 Udhezues si te shkarkojme Ritme, Tinguj, SET ..
Recent files
 KORG KRONOS ERHAN 2019.SET (1.23Gb)
 KORG PA4X lavdim-alipa4.SET (250Mb)
 KORG PA900-PA3X gramozz.SET (180Mb)
 dani kronos archive backup (600Mb)
 Korg Triton Plus edo-zile le archiv..
Recent comments
 Admin: Update your WINRAR program :)
 aligashi05101974a: ich brauche die pasword www.albmidi.com..
 Admin: Mund te karikosh ritmet e serive te mepa..
 Violand: Ritme pe Pa700 ka dikush ;
 Admin: try again after a specified time the ser..
FOLLOW FEEDS
 Forum RSS feed
 News RSS feed
 Facebook Page
 Twitter
 SoundCloud
 Sitemap
Styles, Sounds, Samples, Midi, Mp3, Korg, Yamaha, Roland, Pa80, Pa800, Pa1x, Pa2x, Pa3x, Prophecy, Casio CZ, Triton, Trinity, Tallava, Alegro, Popullore, Ngjyra, Pogonishte, Yamaha DX, Yamaha TYROS, GEM WK, Amza, Shota, Cifteli, Sharki, Violine, Klarinet, Gajde, Lahute, Folk, Dajre, Fizarmonike, Moss, Oriental, Arabic, etc...