ALBMIDI.COM
Home > Forum > Instrumenta > Tastiera > me nevojiten tinguj per trinity plus nga zona e veriut
Language
Menu
Top Downloads
Survey
Cfare deshironi me shume ne albmidi.com? (Per ndonje sugjerim tjeter shkruani me poshte tek komentet)
Ritme
Tinguj
Midi
Sample
Mp3
Moderators: Admin
Forum RSS feedReply
me nevojiten tinguj per trinity plus nga zona e veriut
AuthorText
saimiri
Just arrived
Avatar

Posts: 6
Contributes: 68

Gender: _MALE_
Online: No
Date: 09/01/2012
me nevojiten tinguj per trinity plus nga zona e veriut
#post215
me nvojıten tinguj per trinity plus nga zona e veriut sı psh ( çifteli dhe zurna kush ka mundesi me dnıhmoni ti gjej
Edited: 09/01/2012
Delete Edit Quote
 
Admin
FOUNDER
Avatar

Posts: 320
Contributes: 765

Gender: _MALE_
Online: No
Date: 10/01/2012
Re: me nevojiten tinguj per trinity plus nga zona e veriut
#post218
cifteline (Sample)origjinale mund ta sh****kosh ketu: http://albmidi.com/live/download_file_15_CIFTELIA-WAVSAMPLE.html
sjam i sigurte nese trinity perdor sample po duhet te kete ndonje menyre qe ta convert dhe te punoj per trinity.
Music wash from soul the dust of everyday life!
Delete Edit Quote
 
paridi
V.I.P Member
Avatar

Posts: 55
Contributes: 62

Gender: _MALE_
Online: No
Date: 12/01/2012
Re: me nevojiten tinguj per trinity plus nga zona e veriut
#post220
Me sa di une trinity nuk punon me sample por ne qofte se ka ****telen moss (me s bank) atehere ka mundesi qe mund te bejne tingujt qe kerkon.
Delete Edit Quote
 
saimiri
Just arrived
Avatar

Posts: 6
Contributes: 68

Gender: _MALE_
Online: No
Date: 14/01/2012
Re: me nevojiten tinguj per trinity plus nga zona e veriut
#post223
po ndonje program qe ka çiftelin brenda a nuk mund te gjej? se nuk mund ta konvertoj kete per trinity?
Delete Edit Quote
 
extremi
Just arrived
Avatar

Posts: 1
Contributes: 1

Gender: _MALE_
Online: No
Date: 14/02/2012
o admin
#post231
admin kam nevoje per tingull çiftelie per triton extreme a mund te me ndihmosh
Delete Edit Quote
 
Reply
Members
Welcome Guest
IP: 3.236.172.187
Username
Password
DOWNLOAD ACCESS
VIP ACCESS
Positive SSL Wildcard
News
Online Users
US 3.236.x.x
US 69.162.x.x
Unknown 79.106.x.x
US Google spider
US Google spider
Unknown MSN spider
Statistics
Users
Registered Members:
6989
Newest Member:
speedy2020
DateHits
2020-07-08
724724724
2020-07-07
165316531653
2020-07-06
165116511651
2020-07-05
163016301630
2020-07-04
291129112911
2020-07-03
158315831583
2020-07-02
171117111711
General
Pages seen:
4423204
Unique Visitors:
155988
Busiest day:
2017-01-29
Recent news
 Changes on download V.I.P. Payments
 V.I.P. Forum - Shkarkime shtese
 Abuzimet me shkarkimet
 Udhezues si te shkarkojme Ritme, Tinguj, SET ..
 Sherbimi Chat
Recent files
 Korg KRONOS SYLA Ribon SET (1.49Gb)
 Korg PA4X mario-shqipfull.SET (211M..
 Korg PA4X edon-ab1remix.SET (443Mb)
 KORG PA800-PA2X @ AGIX @ Pro Remix...
 Korg Granit Dasma Kronos SET (923Mb..
Recent comments
 Admin: This is not Tested download its uploaded..
 FAYSAL: that file hi repet to bloc on 60/100 can..
 Admin: Duhet te unlock opsionin qe mbron Ritmet..
 kristaq: Pershendetje Admin,kam korg pa 600QT dua..
 Admin: Aktivizimi zgjat 2-3 ore ashtu si shpjeg..
FOLLOW FEEDS
 Forum RSS feed
 News RSS feed
 Facebook Page
 Twitter
 SoundCloud
 Sitemap
Styles, Sounds, Samples, Midi, Mp3, Korg, Yamaha, Roland, Pa80, Pa800, Pa1x, Pa2x, Pa3x, Prophecy, Casio CZ, Triton, Trinity, Tallava, Alegro, Popullore, Ngjyra, Pogonishte, Yamaha DX, Yamaha TYROS, GEM WK, Amza, Shota, Cifteli, Sharki, Violine, Klarinet, Gajde, Lahute, Folk, Dajre, Fizarmonike, Moss, Oriental, Arabic, etc...