ALBMIDI.COM
Home > Forum > Instrumenta > Studio - Programe > Progenie1.75
Language
Menu
Top Downloads
Survey
Cfare deshironi me shume ne albmidi.com? (Per ndonje sugjerim tjeter shkruani me poshte tek komentet)
Ritme
Tinguj
Midi
Sample
Mp3
Forum RSS feedReply
Progenie1.75
AuthorText
mh1979
V.I.P. Member
Avatar

Posts: 18
Contributes: 20

Gender: _MALE_
Online: No
Date: 03/03/2012
Progenie1.75
#post235
Tung njerz të Portalit Albanian Musical

Kshtu mos me zgjat, që një program për ata që janë shfrytëzues të instrumentit Korg Prophecy, është një program i thjesht që të përdorët d.m.th shërben për ndryshime etj, është një lloj menagjeri i Korg Prophecy, me këtë program mundeni që të shtoni zëra dhe te fshini.
Por për këtë program që të lidheni instrumenit me kompjuter ju duhet që të keni Midi Interface.

Shpresoj që do t'ju pëlqej.
Kaloni mirë.

Linku:
http://www.mediafire.com/?bbosfqsvntdt8cw
Delete Edit Quote
 
Reply
Members
Welcome Guest
IP: 35.172.233.215
Username
Password
DOWNLOAD ACCESS
VIP ACCESS
Positive SSL Wildcard
News
Online Users
US 35.172.x.x
US 69.162.x.x
Unknown 114.119.x.x
US Google spider
Statistics
Users
Registered Members:
7023
Newest Member:
rejan dj
DateHits
2020-08-09
139313931393
2020-08-08
137613761376
2020-08-07
157015701570
2020-08-06
166416641664
2020-08-05
147314731473
2020-08-04
253725372537
2020-08-03
166716671667
General
Pages seen:
4483259
Unique Visitors:
157843
Busiest day:
2017-01-29
Recent news
 Changes on download V.I.P. Payments
 V.I.P. Forum - Shkarkime shtese
 Abuzimet me shkarkimet
 Udhezues si te shkarkojme Ritme, Tinguj, SET ..
 Sherbimi Chat
Recent files
 Korg MSE STEFAN BALKAN PA4.SET (683..
 Korg Pa3x Dul Talleva Ork.SET (250M..
 Korg PA800-MAO DRUM Oriental.SET (6..
 KORG KRONOS 2 JAZZ TIME (970Mb)
 MIDI Songs Collection (11Mb)
Recent comments
 Admin: Patjeter qe mundesh. Per te karikuar KM..
 Blerimswekorg: A ban me korg pa4x kta zona dhe si dhuhe..
 Admin: Jo nuk esht per 3x sepse ka ritme te pa4..
 muzikanti25: Ky eshte Set per pa 3x (punon ne pa4x mi..
 Admin: This is not Tested download its uploaded..
FOLLOW FEEDS
 Forum RSS feed
 News RSS feed
 Facebook Page
 Twitter
 SoundCloud
 Sitemap
Styles, Sounds, Samples, Midi, Mp3, Korg, Yamaha, Roland, Pa80, Pa800, Pa1x, Pa2x, Pa3x, Prophecy, Casio CZ, Triton, Trinity, Tallava, Alegro, Popullore, Ngjyra, Pogonishte, Yamaha DX, Yamaha TYROS, GEM WK, Amza, Shota, Cifteli, Sharki, Violine, Klarinet, Gajde, Lahute, Folk, Dajre, Fizarmonike, Moss, Oriental, Arabic, etc...