ALBMIDI.COM
Home > Forum > Instrumenta > Tastiera > FORUMI aktiv ose jo
Language
Menu
Top Downloads
Survey
Cfare deshironi me shume ne albmidi.com? (Per ndonje sugjerim tjeter shkruani me poshte tek komentet)
Ritme
Tinguj
Midi
Sample
Mp3
Moderators: Admin
Page 1/2 1 2 >
Forum RSS feedReply
FORUMI aktiv ose jo
AuthorText
beloja

Avatar

Posts: 10
Contributes: 22

Gender: _NEUTRAL_
Online: No
Date: 22/06/2012
FORUMI aktiv ose jo
#post255
ça asht puna e kti forumi , t gjitha postimet e vjetra asgja t re ?
Delete Edit Quote
 
Admin
FOUNDER
Avatar

Posts: 328
Contributes: 777

Gender: _MALE_
Online: No
Date: 25/06/2012
Re: FORUMI aktiv ose jo
#post256
kjo tregon se shumica ne kete periudhe jan me pushime Smile
Music wash from soul the dust of everyday life!
Delete Edit Quote
 
durrsaku
Proud V.I.P. Member
Avatar

Posts: 30
Contributes: 54

Gender: _MALE_
Online: No
Date: 26/06/2012
Re: FORUMI aktiv ose jo
#post257
jo me thone te drejten kjo tregon se ja fute gjitha me lek....ka dhe forume te tjera qe me 10 munesh me shkarku gjithe vitin.....po ti e ke doren e ronde lale...
Delete Edit Quote
 
Admin
FOUNDER
Avatar

Posts: 328
Contributes: 777

Gender: _MALE_
Online: No
Date: 26/06/2012
Re: FORUMI aktiv ose jo
#post258
Ja ke fut kot plako, gati te gjtiha ato faqet e tjera qe po thu ti te pakten jane 3 fish me te shtrenjta per shume arsye qe nuk i vej faj edhe as po hy me i shpjegu se nuk i kupto plus qe nuk te intersojn sidoqofte meqenese ke sugjeru nje cmim qesharak edhe une po ta plotesoj deshiren le te shofim se ca ndryshimi do ket Smile nga ky moment kete jave kush paguan 10 euro do perfitoj nje vit ashtu si thu ti le te shofim ca ndryshimi do kete megjithese besoj se me ne shqiptaret edhe falas po ta bosh njelloj eshte e ka fajin dembelizmi Smile
Music wash from soul the dust of everyday life!
Delete Edit Quote
 
durrsaku
Proud V.I.P. Member
Avatar

Posts: 30
Contributes: 54

Gender: _MALE_
Online: No
Date: 28/06/2012
Re: FORUMI aktiv ose jo
#post259
tani se ja fus kot apo plot ti akoma nuk e din ....aty ku une mor gjithmone ritme eshte 10....migjithate ti mund ta bosh edhe 1000 nuk te ndalon njeri....po sa per kuriozitet sot eshte akoma 36..
Delete Edit Quote
 
Admin
FOUNDER
Avatar

Posts: 328
Contributes: 777

Gender: _MALE_
Online: No
Date: 28/06/2012
Re: FORUMI aktiv ose jo
#post260
Ksaj i thone me bo gam gam kot. More a merr vesh ti u bo 2 dit qe e kam shkrujt kush dhuro 10 euro kete jave do perfitoj i vit falas mos do qe ta boj reklam edhe ne televizor!!
Music wash from soul the dust of everyday life!
Delete Edit Quote
 
Admin
FOUNDER
Avatar

Posts: 328
Contributes: 777

Gender: _MALE_
Online: No
Date: 06/07/2012
Re: FORUMI aktiv ose jo
#post261
ha mer Smile eshte e leht me kerku llogari po kur vje puna me dhone llogari te gjithe i rrudhin xhepat Smile mos kerkoni mo ulje cmimesh pa lidhje kur sjeni te zote me pagujt asnji cent Smile
Music wash from soul the dust of everyday life!
Delete Edit Quote
 
beloja

Avatar

Posts: 10
Contributes: 22

Gender: _NEUTRAL_
Online: No
Date: 26/04/2013
Re: FORUMI aktiv ose jo
#post363
un sjam kunder per ta pagu abonimin per shkarkim se forumi kerkon mirmbajtje etj , por kur ta shikosh mir nuk ke shume edhe qa te shkarkosh po edhe kjo ska gje se te gjith forumet kshtu fillojn e me pas rriten e bohen interesant.
Ajo qe mka çudit asht fakti se jam i vetmi qe kam postu ktu ritme e gjana tjera per Yamaha psr dhe tyros ,gja qe rrall i gjan dhe pas disa muajve hyra ti shkarkoj po ato sete te mijat dhe per te pa a ka gja te re ,surpriza administratori i kishte vendos ne tjeter postim sikur te ishin postuar prej ti dhe si perfundim une smunda ti shkarkoj po nejse i gjeta ne usb , bizare !!
Delete Edit Quote
 
Admin
FOUNDER
Avatar

Posts: 328
Contributes: 777

Gender: _MALE_
Online: No
Date: 26/04/2013
Re: FORUMI aktiv ose jo
#post364
Degjo te gjitha filet qe vendosen jane nga "sharing sites" si puna e mediafire.com, rapidshare etj... keto faqe jane OK nese kerkon me "share" dicka me nje person por nese ky file shkarkohet shume dhe arrihet limiti i "bandwidth" atehere serveri e bllokon shkarkimin per nje periudhe te caktuar kohe perderisa jane sherbime falas. Tani qe perdoruesit e kesaj faqe mos te kene probleme te tilla me bllokim te shkarkimeve ose gabime teknike te gjitha filet dhe set qe vendosen nga perdoruesit une i kaloj ne serverin e mediafire.com me te cilin kam llogari dhe e paguaj rregullisht cdo muaj qe cdo file te jete i sigurte nga gabimet teknike dhe te mund te shkarkohet pa bllokime e limit. Ma merr mendja se e kam shpjegu ma qarte se cduhet Smile kurse per paqartesit e tjera cdo gje eshte me deshire plasa tu e shkrujt ne cdo post, ska lezet me perserit cdo here se bohet bajat.
Music wash from soul the dust of everyday life!
Delete Edit Quote
 
albanon.maloku
Just arrived
Avatar

Posts: 1
Contributes: 1

Gender: _NEUTRAL_
Online: No
Date: 04/08/2013
Re: FORUMI aktiv ose jo
#post392
Redaksi e nderuar pershendetje.
Une sapo u bera nje shfrytezues I faqes suaj dhe me duket faqja shum interesante dhe e nevojshme per gjithe shqiptarine sepse kemi nevoje te shkembejme dhe t'i ndihmojme njeri tjetrit me programe te ndryshme per sintisajzer...une jam nga Prishtina por tani jetoj ne Zvicer...ndoshta po shkruaj ne vendin e gabuar por a ka
mundesi te me pergjigjet ndokush se si mund t'a kryej pagesen ne menyr qe une te behem shfrytezues vip...pergzime per website e gjithe te mirat vellezer.
Delete Edit Quote
 
Reply
Page 1/2 1 2 >
Members
Welcome Guest
IP: 35.172.233.215
Username
Password
DOWNLOAD ACCESS
VIP ACCESS
Positive SSL Wildcard
News
Online Users
US 35.172.x.x
US 69.162.x.x
Unknown 114.119.x.x
US 24.115.x.x
US Google spider
US Google spider
Statistics
Users
Registered Members:
7023
Newest Member:
rejan dj
DateHits
2020-08-09
138013801380
2020-08-08
137613761376
2020-08-07
157015701570
2020-08-06
166416641664
2020-08-05
147314731473
2020-08-04
253725372537
2020-08-03
166716671667
General
Pages seen:
4483246
Unique Visitors:
157843
Busiest day:
2017-01-29
Recent news
 Changes on download V.I.P. Payments
 V.I.P. Forum - Shkarkime shtese
 Abuzimet me shkarkimet
 Udhezues si te shkarkojme Ritme, Tinguj, SET ..
 Sherbimi Chat
Recent files
 Korg MSE STEFAN BALKAN PA4.SET (683..
 Korg Pa3x Dul Talleva Ork.SET (250M..
 Korg PA800-MAO DRUM Oriental.SET (6..
 KORG KRONOS 2 JAZZ TIME (970Mb)
 MIDI Songs Collection (11Mb)
Recent comments
 Admin: Patjeter qe mundesh. Per te karikuar KM..
 Blerimswekorg: A ban me korg pa4x kta zona dhe si dhuhe..
 Admin: Jo nuk esht per 3x sepse ka ritme te pa4..
 muzikanti25: Ky eshte Set per pa 3x (punon ne pa4x mi..
 Admin: This is not Tested download its uploaded..
FOLLOW FEEDS
 Forum RSS feed
 News RSS feed
 Facebook Page
 Twitter
 SoundCloud
 Sitemap
Styles, Sounds, Samples, Midi, Mp3, Korg, Yamaha, Roland, Pa80, Pa800, Pa1x, Pa2x, Pa3x, Prophecy, Casio CZ, Triton, Trinity, Tallava, Alegro, Popullore, Ngjyra, Pogonishte, Yamaha DX, Yamaha TYROS, GEM WK, Amza, Shota, Cifteli, Sharki, Violine, Klarinet, Gajde, Lahute, Folk, Dajre, Fizarmonike, Moss, Oriental, Arabic, etc...