ALBMIDI.COM
Home > Forum > Instrumenta > Tastiera > ciao cuna
Language
Menu
Top Downloads
Survey
Cfare deshironi me shume ne albmidi.com? (Per ndonje sugjerim tjeter shkruani me poshte tek komentet)
Ritme
Tinguj
Midi
Sample
Mp3
Moderators: Admin
Forum RSS feedReply
ciao cuna
AuthorText
123456.654
Just arrived
Avatar

Posts: 3
Contributes: 10

Gender: _NEUTRAL_
Online: No
Date: 22/10/2012
ciao cuna
#post306
do me shkarku za set per pa50 si mund te bohem grup contribution?
Delete Edit Quote
 
Admin
FOUNDER
Avatar

Posts: 320
Contributes: 765

Gender: _MALE_
Online: No
Date: 22/10/2012
Re: ciao cuna
#post307
Qe anetaret te fitojne status duhet te japin kontribut per faqen dhe anetaret e tjere qe kane dhene kontribut me perpara duke derguar set'e, ritme, tinguj etj... dhe te jene aktiv ne forum apo ne komente atehere pas vleresimit mund te futen ne zonen e besuar "CONTRIBUTORS" ku dhe mund te shkarkojne setet e derguara nga te tjere anetare.

Alternative eshte kontributi me pagese i cili ndihmon faqen financiarisht duke derguar para per koston e serverit, rregullimit dhe mirembatjes se faqes ne internet. Dhuruesve qe dergojne para do ju jepet e drejte speciale per kohen e caktuar te shkarkojn pa limit çdo set, ritme, tinguj, etj... te publikuara ne AlbMidi.com

Lexo ne faqe te pare aty ku shkruan: Shkarkimet ne AlbMidi.com
Music wash from soul the dust of everyday life!
Delete Edit Quote
 
Reply
Members
Welcome Guest
IP: 3.236.172.187
Username
Password
DOWNLOAD ACCESS
VIP ACCESS
Positive SSL Wildcard
News
Online Users
US 3.236.x.x
US 69.162.x.x
Unknown 79.106.x.x
US 40.77.x.x
US Google spider
Unknown MSN spider
Statistics
Users
Registered Members:
6989
Newest Member:
speedy2020
DateHits
2020-07-08
719719719
2020-07-07
165316531653
2020-07-06
165116511651
2020-07-05
163016301630
2020-07-04
291129112911
2020-07-03
158315831583
2020-07-02
171117111711
General
Pages seen:
4423199
Unique Visitors:
155988
Busiest day:
2017-01-29
Recent news
 Changes on download V.I.P. Payments
 V.I.P. Forum - Shkarkime shtese
 Abuzimet me shkarkimet
 Udhezues si te shkarkojme Ritme, Tinguj, SET ..
 Sherbimi Chat
Recent files
 Korg KRONOS SYLA Ribon SET (1.49Gb)
 Korg PA4X mario-shqipfull.SET (211M..
 Korg PA4X edon-ab1remix.SET (443Mb)
 KORG PA800-PA2X @ AGIX @ Pro Remix...
 Korg Granit Dasma Kronos SET (923Mb..
Recent comments
 Admin: This is not Tested download its uploaded..
 FAYSAL: that file hi repet to bloc on 60/100 can..
 Admin: Duhet te unlock opsionin qe mbron Ritmet..
 kristaq: Pershendetje Admin,kam korg pa 600QT dua..
 Admin: Aktivizimi zgjat 2-3 ore ashtu si shpjeg..
FOLLOW FEEDS
 Forum RSS feed
 News RSS feed
 Facebook Page
 Twitter
 SoundCloud
 Sitemap
Styles, Sounds, Samples, Midi, Mp3, Korg, Yamaha, Roland, Pa80, Pa800, Pa1x, Pa2x, Pa3x, Prophecy, Casio CZ, Triton, Trinity, Tallava, Alegro, Popullore, Ngjyra, Pogonishte, Yamaha DX, Yamaha TYROS, GEM WK, Amza, Shota, Cifteli, Sharki, Violine, Klarinet, Gajde, Lahute, Folk, Dajre, Fizarmonike, Moss, Oriental, Arabic, etc...