ALBMIDI.COM
Home > Forum > Instrumenta > Vegla frymore > Me nevoiten fyelli dhe kavalli
Language
Menu
Top Downloads
Survey
Cfare deshironi me shume ne albmidi.com? (Per ndonje sugjerim tjeter shkruani me poshte tek komentet)
Ritme
Tinguj
Midi
Sample
Mp3
Forum RSS feedReply
Me nevoiten fyelli dhe kavalli
AuthorText
Rrezar
Just arrived
Avatar

Posts: 9
Contributes: 9

Gender: _NEUTRAL_
Online: No
Date: 03/06/2010
Me nevoiten fyelli dhe kavalli
#post30
Me nevoiten fyelli dhe kavalli per tastieren Roland.Ju pershendes
Delete Edit Quote
 
fikret
Just arrived
Avatar

Posts: 2
Contributes: 2

Gender: _NEUTRAL_
Online: No
Date: 05/09/2010
Re: Me nevoiten fyelli dhe kavalli
#post56
quote
Rrezar:
Me nevoiten fyelli dhe kavalli per tastieren pershendes
Roland.June qfar formati dhe qfar rolandi(plotsoni pyetjet qe te ju ndihmojm me mirëSmile
Delete Edit Quote
 
totoslaz
Junior Member
Avatar

Posts: 14
Contributes: 14

Gender: _NEUTRAL_
Online: No
Date: 02/11/2010
Re: Me nevoiten fyelli dhe kavalli
#post77
Roland.Ju
Delete Edit Quote
 
durrsaku
Proud V.I.P. Member
Avatar

Posts: 30
Contributes: 54

Gender: _MALE_
Online: No
Date: 12/01/2011
Re: Me nevoiten fyelli dhe kavalli
#post99
help !!!!
Me nevojiten ngjyra per trinity korg....edhe ne formatin moss
Delete Edit Quote
 
georg
Just arrived
Avatar

Posts: 1
Contributes: 1

Gender: _NEUTRAL_
Online: No
Date: 11/06/2014
Re: Me nevoiten fyelli dhe kavalli
#post611
http://albmidi.com/live/images/smiles/smile_kiss.gif
Delete Edit Quote
 
Reply
Members
Welcome Guest
IP: 75.101.220.230
Username
Password
DOWNLOAD ACCESS
VIP ACCESS
News
Online Users
Unknown 75.101.x.x
Unknown 173.252.x.x
Unknown 173.252.x.x
US 69.162.x.x
Unknown 157.55.x.x
Unknown 157.55.x.x
Statistics
Users
Registered Members:
7117
Newest Member:
Edine87@ho...
DateHits
2020-09-27
826826826
2020-09-26
131913191319
2020-09-25
129712971297
2020-09-24
165216521652
2020-09-23
169916991699
2020-09-22
187018701870
2020-09-21
226722672267
General
Pages seen:
4563960
Unique Visitors:
160360
Busiest day:
2017-01-29
Recent news
 Changes on download V.I.P. Payments
 V.I.P. Forum - Shkarkime shtese
 Abuzimet me shkarkimet
 Udhezues si te shkarkojme Ritme, Tinguj, SET ..
 Sherbimi Chat
Recent files
 KORG PA4X SHQIP HITS 2020 MIX.SET (..
 KORG PA4X - BALKAN GOCE MAK.SET (30..
 Korg Kronos balkan hamza SET (968Mb..
 Korg pa4x-juziprogram-samples.SET (..
 Korg KRONOS Eri 2020 SET new (1.22G..
Recent comments
 preparimii: ngjura per asr A yamah 2000 junior
 Admin: Patjeter qe mundesh. Per te karikuar KM..
 Blerimswekorg: A ban me korg pa4x kta zona dhe si dhuhe..
 Admin: Jo nuk esht per 3x sepse ka ritme te pa4..
 muzikanti25: Ky eshte Set per pa 3x (punon ne pa4x mi..
FOLLOW FEEDS
 Forum RSS feed
 News RSS feed
 Facebook Page
 Twitter
 SoundCloud
 Sitemap
Styles, Sounds, Samples, Midi, Mp3, Korg, Yamaha, Roland, Pa80, Pa800, Pa1x, Pa2x, Pa3x, Prophecy, Casio CZ, Triton, Trinity, Tallava, Alegro, Popullore, Ngjyra, Pogonishte, Yamaha DX, Yamaha TYROS, GEM WK, Amza, Shota, Cifteli, Sharki, Violine, Klarinet, Gajde, Lahute, Folk, Dajre, Fizarmonike, Moss, Oriental, Arabic, etc...