ALBMIDI.COM
Home > Forum > Instrumenta > Studio - Programe > Acoustica.Mixcraft.v6.0.180
Language
Menu
Top Shkarkime
Sondazh
Cfare deshironi me shume ne albmidi.com? (Per ndonje sugjerim tjeter shkruani me poshte tek komentet)
Ritme
Tinguj
Midi
Sample
Mp3
Forum RSS feedReply
Acoustica.Mixcraft.v6.0.180
AuthorText
mh1979
V.I.P. Member
Avatar

Posts: 18
Contributes: 20

Gender: _MALE_
Online: No
Date: 17/11/2012
Acoustica.Mixcraft.v6.0.180
#post318
Acoustica.Mixcraft.v6.0.180

Para disa muajve doli në treg edhe versioni i ri nga Acoustica, një version i mirë nga kjo kompani për me shkru ma shumë nuk ka nevoj, ai që e don me provu le të teston vet ma së miri, sidoqoft kaloni mirë.

Linku për shkarkim:
Acoustica Mixcraft v.6.0.180
Delete Edit Quote
 
shpresi
Just arrived
Avatar

Posts: 1
Contributes: 8

Gender: _MALE_
Online: No
Date: 19/11/2012
Re: Acoustica.Mixcraft.v6.0.180
#post319
mir dita une vetem mundem te bashkangjitna se ky program osht me te vertet shum i bukur dhe ka funkione per qdo projekt test versioni sgjat 16 dit ku mundeni te provoni programin ja vlen
mein name ist shpresim govori ich bin 19 jahre alt mache muzik schon seit meinem 8 lebens jahr spiele saxophon klarinete schlagzeug und keyboard bin interessiert an ritma sampels und all dem
Delete Edit Quote
 
mh1979
V.I.P. Member
Avatar

Posts: 18
Contributes: 20

Gender: _MALE_
Online: No
Date: 20/11/2012
Re: Acoustica.Mixcraft.v6.0.180
#post320
Së pari të përshëndes Shpresim, dhe për bashkangjitjen tane falëminderit shumë, kisha pas qef me ta bo një pyetje masi që po mirrshe qe shumë kohë me muzik dhe po mirrshe me disa instrumente, cilin program e përdor me sint, a e ke provu ende me lidhë instrumentin me kompjuter, te përshëndes dhe kalo mirë.
Delete Edit Quote
 
Reply
Anetaret
Welcome Guest
IP: 3.214.224.224
Username
Password
DOWNLOAD ACCESS
VIP ACCESS
Positive SSL Wildcard
Njoftime
Users Online
US 3.214.x.x
Unknown 63.143.x.x
Unknown 157.55.x.x
Unknown MSN spider
Unknown MSN spider
Statistika
Users
Total Members:
6652
Last Member:
Addi98
DateHits
2020-02-27
309309309
2020-02-26
137913791379
2020-02-25
160616061606
2020-02-24
164916491649
2020-02-23
162416241624
2020-02-22
140914091409
2020-02-21
145914591459
General
Pages seen: 4134023
Unique Visitors: 148025
Busiest day: 2017-01-29
Recent news
 New changes on V.I.P. status Payments
 Ndryshime ne Pagesat per V.I.P. status
 V.I.P. Forum - Shkarkime shtese
 Abuzimet me shkarkimet
 Udhezues si te shkarkojme Ritme, Tinguj, SET ..
Recent files
 KORG KRONOS ERHAN 2019.SET (1.23Gb)
 KORG PA4X lavdim-alipa4.SET (250Mb)
 KORG PA900-PA3X gramozz.SET (180Mb)
 dani kronos archive backup (600Mb)
 Korg Triton Plus edo-zile le archiv..
Recent comments
 Admin: Update your WINRAR program :)
 aligashi05101974a: ich brauche die pasword www.albmidi.com..
 Admin: Mund te karikosh ritmet e serive te mepa..
 Violand: Ritme pe Pa700 ka dikush ;
 Admin: try again after a specified time the ser..
FOLLOW FEEDS
 Forum RSS feed
 News RSS feed
 Facebook Page
 Twitter
 SoundCloud
 Sitemap
Styles, Sounds, Samples, Midi, Mp3, Korg, Yamaha, Roland, Pa80, Pa800, Pa1x, Pa2x, Pa3x, Prophecy, Casio CZ, Triton, Trinity, Tallava, Alegro, Popullore, Ngjyra, Pogonishte, Yamaha DX, Yamaha TYROS, GEM WK, Amza, Shota, Cifteli, Sharki, Violine, Klarinet, Gajde, Lahute, Folk, Dajre, Fizarmonike, Moss, Oriental, Arabic, etc...