ALBMIDI.COM
Home > Forum > Instrumenta > Tastiera > TYROS 4? A jan fallso?
Language
Menu
Top Shkarkime
Sondazh
Cfare deshironi me shume ne albmidi.com? (Per ndonje sugjerim tjeter shkruani me poshte tek komentet)
Ritme
Tinguj
Midi
Sample
Mp3
Moderators: Admin
Forum RSS feedReply
TYROS 4? A jan fallso?
AuthorText
Katunari
V.I.P. Member
Avatar

Posts: 45
Contributes: 57

Gender: _MALE_
Online: No
Date: 06/12/2013
TYROS 4? A jan fallso?
#post480
Pershendetje!
Kam gjetur nje Tyros 4 me qmim te mire mirepo dyshoj qe mund te jet jo origjinal?!! Qmimi eshte diku 500-700$ me lire se qmimi origjinal. A ka dikush njohuri qe mund te jen fallso. Thot qe ka 1GB RAM edhe 70GB HDD. FLM
Delete Edit Quote
 
idi.korgpa50
Proud V.I.P. Member
Avatar

Posts: 48
Contributes: 55

Gender: _MALE_
Online: No
Date: 06/12/2013
Re: TYROS 4? A jan fallso?
#post481
Pershendetje . Nuk kam ngju naj her se ka fallco pastaj ti e ke ne dor a me e mar a jo . Ne shqiptart I dum gjonat t mira po nese nuk rrezikon pak nuk bohet gjo . Njs ti e di Smile
Delete Edit Quote
 
Admin
FOUNDER
Avatar

Posts: 293
Contributes: 723

Gender: _MALE_
Online: No
Date: 06/12/2013
Re: TYROS 4? A jan fallso?
#post483
ne vendin ku jeto mund te shikosh ne internet ne faqen zyrtare te yamaha dhe te kerkosh numerin serial te tyros dhe del imformacioni i ndihmes per sintin nese eshte origjinal, e njejta procedure mund te ndiqet dhe per modelet korg, nese nuk ka motorr kerkimi ne faqen online i dergo nje email stafit te ndihmes dhe te kthejne pergjigje.
Music wash from soul the dust of everyday life!
Delete Edit Quote
 
Katunari
V.I.P. Member
Avatar

Posts: 45
Contributes: 57

Gender: _MALE_
Online: No
Date: 07/12/2013
Re: TYROS 4? A jan fallso?
#post487
Faleminderit idi.korgpa50, edhe ty ADMINISTRATOR! Qmimi eshte 1500 i ri!!?? Keshtu qe dyshova se eshte XXL Paket me Zerim edhe me 1GB RAM 70 HDD, Kjo pakete zakonisht arrin shume deri afer 3000. Vendi Angli ose Itali eshte pak larg!!>>
Delete Edit Quote
 
idi.korgpa50
Proud V.I.P. Member
Avatar

Posts: 48
Contributes: 55

Gender: _MALE_
Online: No
Date: 08/12/2013
Re: TYROS 4? A jan fallso?
#post489
Une ne angli ndodhem . Varet ku e ke pa nqs ne ebay duhet me e pa mir se mos esht ne ankand edhe cmimi ndryshon gjithsesi lexoj mir detajet se ke shpjegimin si kerkon Smile
Delete Edit Quote
 
Katunari
V.I.P. Member
Avatar

Posts: 45
Contributes: 57

Gender: _MALE_
Online: No
Date: 09/12/2013
Re: TYROS 4? A jan fallso?
#post490
idi.korgpa50 FLM. Me sa duket kam humbut kontaktin me ate person se kam fshire komplet e-mail-at edhe nga DELETED FILES. Mirepo ishte shitore muzike me filiale edhe ne itali e ma sa me kujtohet edhe ne serbi!? Nuk me kujtohet as emri i dyqanit!! Smile
Delete Edit Quote
 
Reply
Anetaret
Welcome Guest
IP: 3.234.208.66
Username
Password
DOWNLOAD ACCESS
VIP ACCESS
Positive SSL Wildcard
Njoftime
Users Online
US 3.234.x.x
Unknown 159.138.x.x
Unknown 63.143.x.x
Statistika
Users
Total Members:
6634
Last Member:
bulentaydin
DateHits
2020-02-18
907907907
2020-02-17
191919191919
2020-02-16
170317031703
2020-02-15
193619361936
2020-02-14
166216621662
2020-02-13
223722372237
2020-02-12
219521952195
General
Pages seen: 4120558
Unique Visitors: 147644
Busiest day: 2017-01-29
Recent news
 New changes on V.I.P. status Payments
 Ndryshime ne Pagesat per V.I.P. status
 V.I.P. Forum - Shkarkime shtese
 Abuzimet me shkarkimet
 Udhezues si te shkarkojme Ritme, Tinguj, SET ..
Recent files
 KORG KRONOS ERHAN 2019.SET (1.23Gb)
 KORG PA4X lavdim-alipa4.SET (250Mb)
 KORG PA900-PA3X gramozz.SET (180Mb)
 dani kronos archive backup (600Mb)
 Korg Triton Plus edo-zile le archiv..
Recent comments
 Admin: Update your WINRAR program :)
 aligashi05101974a: ich brauche die pasword www.albmidi.com..
 Admin: Mund te karikosh ritmet e serive te mepa..
 Violand: Ritme pe Pa700 ka dikush ;
 Admin: try again after a specified time the ser..
FOLLOW FEEDS
 Forum RSS feed
 News RSS feed
 Facebook Page
 Twitter
 SoundCloud
 Sitemap
Styles, Sounds, Samples, Midi, Mp3, Korg, Yamaha, Roland, Pa80, Pa800, Pa1x, Pa2x, Pa3x, Prophecy, Casio CZ, Triton, Trinity, Tallava, Alegro, Popullore, Ngjyra, Pogonishte, Yamaha DX, Yamaha TYROS, GEM WK, Amza, Shota, Cifteli, Sharki, Violine, Klarinet, Gajde, Lahute, Folk, Dajre, Fizarmonike, Moss, Oriental, Arabic, etc...