ALBMIDI.COM
Home > Forum > Instrumenta > Tastiera > kristaq korg pa600
Language
Menu
Top Shkarkime
Sondazh
Cfare deshironi me shume ne albmidi.com? (Per ndonje sugjerim tjeter shkruani me poshte tek komentet)
Ritme
Tinguj
Midi
Sample
Mp3
Moderators: Admin
Forum RSS feedReply
kristaq korg pa600
AuthorText
kristaq
Proud V.I.P. Member
Avatar

Posts: 3
Contributes: 19

Gender: _MALE_
Online: No
Date: 16/06/2014
kristaq korg pa600
#post615
pershendetje!mund te me shpjegoni qe edhe pse i kam convertuar performancat me programin KORG PA Manager, dhe ikam hedhur ne tastieren time korg Pa600, disa jane me volum te larte disa jane me volum te ulte. cfar mund te bej per ti normalizuar? faleminderit
Delete Edit Quote
 
Admin
FOUNDER
Avatar

Posts: 293
Contributes: 723

Gender: _MALE_
Online: No
Date: 17/06/2014
Re: kristaq korg pa600
#post616
duhet ti rregullosh manualisht parametrat e volumit dhe me pas ti ruash ne memorien e secilit ritem apo tingull, per te hapur pistat qe perbejne ritmin shtyp butonin "TRACK SELECT".
Music wash from soul the dust of everyday life!
Delete Edit Quote
 
suleyman huseyin
Just arrived
Avatar

Posts: 1
Contributes: 1

Gender: _NEUTRAL_
Online: No
Date: 16/07/2014
Re: kristaq korg pa600
#post619
zdr mersi mersi
Delete Edit Quote
 
Reply
Anetaret
Welcome Guest
IP: 3.234.208.66
Username
Password
DOWNLOAD ACCESS
VIP ACCESS
Positive SSL Wildcard
Njoftime
Users Online
US 3.234.x.x
Unknown 63.143.x.x
CZ 77.75.x.x
Unknown MSN spider
Statistika
Users
Total Members:
6634
Last Member:
bulentaydin
DateHits
2020-02-18
863863863
2020-02-17
191919191919
2020-02-16
170317031703
2020-02-15
193619361936
2020-02-14
166216621662
2020-02-13
223722372237
2020-02-12
219521952195
General
Pages seen: 4120514
Unique Visitors: 147644
Busiest day: 2017-01-29
Recent news
 New changes on V.I.P. status Payments
 Ndryshime ne Pagesat per V.I.P. status
 V.I.P. Forum - Shkarkime shtese
 Abuzimet me shkarkimet
 Udhezues si te shkarkojme Ritme, Tinguj, SET ..
Recent files
 KORG KRONOS ERHAN 2019.SET (1.23Gb)
 KORG PA4X lavdim-alipa4.SET (250Mb)
 KORG PA900-PA3X gramozz.SET (180Mb)
 dani kronos archive backup (600Mb)
 Korg Triton Plus edo-zile le archiv..
Recent comments
 Admin: Update your WINRAR program :)
 aligashi05101974a: ich brauche die pasword www.albmidi.com..
 Admin: Mund te karikosh ritmet e serive te mepa..
 Violand: Ritme pe Pa700 ka dikush ;
 Admin: try again after a specified time the ser..
FOLLOW FEEDS
 Forum RSS feed
 News RSS feed
 Facebook Page
 Twitter
 SoundCloud
 Sitemap
Styles, Sounds, Samples, Midi, Mp3, Korg, Yamaha, Roland, Pa80, Pa800, Pa1x, Pa2x, Pa3x, Prophecy, Casio CZ, Triton, Trinity, Tallava, Alegro, Popullore, Ngjyra, Pogonishte, Yamaha DX, Yamaha TYROS, GEM WK, Amza, Shota, Cifteli, Sharki, Violine, Klarinet, Gajde, Lahute, Folk, Dajre, Fizarmonike, Moss, Oriental, Arabic, etc...