ALBMIDI.COM
Home > Forum > Instrumenta > Module dhe FX > Juzisound
Language
Menu
Top Shkarkime
Sondazh
Cfare deshironi me shume ne albmidi.com? (Per ndonje sugjerim tjeter shkruani me poshte tek komentet)
Ritme
Tinguj
Midi
Sample
Mp3
Forum RSS feedReply
Juzisound
AuthorText
vedati800
V.I.P. Member
Avatar

Posts: 5
Contributes: 7

Gender: _MALE_
Online: No
Date: 27/08/2014
Juzisound
#post632
Moduli me i mire per sint, per studio, per live, sample-s, tgjitha llojet e instrumenteve kryesisht te ballkanit, orientale dhe turke, e shum shum sende te mira.
Edited: 27/08/2014
Delete Edit Quote
 
olsiprophecy
Just arrived
Avatar

Posts: 1
Contributes: 1

Gender: _NEUTRAL_
Online: No
Date: 02/10/2014
Re: Juzisound
#post642
c'fare cmimi ka juzisound ?
Delete Edit Quote
 
durrsaku
Proud V.I.P. Member
Avatar

Posts: 30
Contributes: 54

Gender: _MALE_
Online: No
Date: 02/10/2014
Re: Juzisound
#post643
rreth 500-600.....
Delete Edit Quote
 
idi.korgpa50
Proud V.I.P. Member
Avatar

Posts: 48
Contributes: 55

Gender: _MALE_
Online: No
Date: 03/10/2014
Re: Juzisound
#post645
Po I keni ktu tingujt e juzisound Pse me e ble kot Smile
Delete Edit Quote
 
albundy
V.I.P. Member
Avatar

Posts: 20
Contributes: 22

Gender: _MALE_
Online: No
Date: 05/12/2014
Re: Juzisound
#post672
It's very ok
Edited: 16/03/2015
From Earth .
Delete Edit Quote
 
Kaljimero
Just arrived
Avatar

Posts: 2
Contributes: 8

Gender: _MALE_
Online: No
Date: 11/10/2018
Re: Juzisound
#post990
Dashuri shume te mira une me te vertete i pelqejne keto module
Delete Edit Quote
 
Reply
Anetaret
Welcome Guest
IP: 54.90.204.233
Username
Password
DOWNLOAD ACCESS
VIP ACCESS
Positive SSL Wildcard
Njoftime
Users Online
US 54.90.x.x
Unknown 157.55.x.x
DE 77.153.x.x
Unknown 180.76.x.x
US 40.77.x.x
Unknown 157.55.x.x
Unknown 63.143.x.x
Statistika
Users
Total Members:
5853
Last Member:
Xassanchra
DateHits
2019-02-21
537537537
2019-02-20
199719971997
2019-02-19
166916691669
2019-02-18
327132713271
2019-02-17
237923792379
2019-02-16
166116611661
2019-02-15
210121012101
General
Pages seen: 3450496
Unique Visitors: 130664
Busiest day: 2017-01-29
Recent news
 New changes on V.I.P. status Payments
 Ndryshime ne Pagesat per V.I.P. status
 V.I.P. Forum - Shkarkime shtese
 Abuzimet me shkarkimet
 Udhezues si te shkarkojme Ritme, Tinguj, SET ..
Recent files
 KORG PA4X - Vedo AKtuel FaV.SET (50..
 KRONOS 2 BEST OF AMZA HETEM.SET (1...
 KORG PA4X - luki-2018-pa4x.SET (340..
 KORG PA4X - Krasniqi Records 2018.S..
 KRONOS - LEVENT KRONOS MUKI (282Mb..
Recent comments
 Admin: Shkarkimet jan me pagese!!!
 emiljanmesiti: Pse nuk shkarkohet ky seti?
 aulon2014: Te faleminderit shume per mbeshtetje Adm..
 Admin: zakonisht setet e modeleve me te vjeter ..
 aulon2014: A mund te me ndihmosh? Cilat Sete jan ko..
FOLLOW FEEDS
 Forum RSS feed
 News RSS feed
 Facebook Page
 Twitter
 SoundCloud
 Sitemap
Styles, Sounds, Samples, Midi, Mp3, Korg, Yamaha, Roland, Pa80, Pa800, Pa1x, Pa2x, Pa3x, Prophecy, Casio CZ, Triton, Trinity, Tallava, Alegro, Popullore, Ngjyra, Pogonishte, Yamaha DX, Yamaha TYROS, GEM WK, Amza, Shota, Cifteli, Sharki, Violine, Klarinet, Gajde, Lahute, Folk, Dajre, Fizarmonike, Moss, Oriental, Arabic, etc...