ALBMIDI.COM
Home > Forum > Instrumenta > Tastiera > tyros 3
Language
Menu
Top Shkarkime
Sondazh
Cfare deshironi me shume ne albmidi.com? (Per ndonje sugjerim tjeter shkruani me poshte tek komentet)
Ritme
Tinguj
Midi
Sample
Mp3
Moderators: Admin
Forum RSS feedReply
tyros 3
AuthorText
gezim
Proud V.I.P. Member
Avatar

Posts: 14
Contributes: 28

Gender: _MALE_
Online: No
Date: 30/10/2014
tyros 3
#post651
ka dikush te me ndihmoj kam shkarkuar dynamix set per tyrosin por zdi ta instaloj te terin ...si tja bej...mos duhet me shtu memorije se nuk mi pranon do file uvn thot format i pa njohur....dhe nuk mi qet librarin si rrumba..begin etje...se mos gaboj ne instalim
Delete Edit Quote
 
Admin
FOUNDER
Avatar

Posts: 293
Contributes: 723

Gender: _MALE_
Online: No
Date: 31/10/2014
Re: tyros 3
#post652
Hmhmh do te kisha ndihmuar une me gjith qef por nuk perdor dhe nuk kam Tyros qe ti provoj dhe test per te gjet se cfare problemi mund te ket ne rastin tend. Megjithese mendoj se mund te jete problem i versionit te ndryshem ose memories sidoqofte ndonje perdorues qe ka tyros mund te tregoje me me hollesi se si duhet te veprosh. gjithe te mirat, Admin
Music wash from soul the dust of everyday life!
Delete Edit Quote
 
gezim
Proud V.I.P. Member
Avatar

Posts: 14
Contributes: 28

Gender: _MALE_
Online: No
Date: 05/11/2014
Re: tyros 3
#post658
ka mundesi nje kshill...downlodova oriental set per tyros 3 punon mir...por ky seti ilirit per tyros 4 dhe 3 qe shkrun aty nuk punon....as ky dynamix set...cfar problemi esht apo me tastieren teme esht problem...kush mund te me ndihmoj...ose te me dergojn nje set shqip per tyres 3
Delete Edit Quote
 
gezim
Proud V.I.P. Member
Avatar

Posts: 14
Contributes: 28

Gender: _MALE_
Online: No
Date: 06/11/2014
Re: tyros 3
#post663
a ka dikush kktu te me ndihmoj tingujt per yamaha 4 ti convertoj per yamaha tyros 3...nuk i lexon dot ...kush ka nje idej si tja baj ti lexoj tyrosi 3
Delete Edit Quote
 
Reply
Anetaret
Welcome Guest
IP: 18.232.125.29
Username
Password
DOWNLOAD ACCESS
VIP ACCESS
Positive SSL Wildcard
Njoftime
Users Online
US 18.232.x.x
Unknown 63.143.x.x
US Google spider
Statistika
Users
Total Members:
6644
Last Member:
emilio89
DateHits
2020-02-23
676676676
2020-02-22
140914091409
2020-02-21
145914591459
2020-02-20
170017001700
2020-02-19
143414341434
2020-02-18
180318031803
2020-02-17
191919191919
General
Pages seen: 4128132
Unique Visitors: 147855
Busiest day: 2017-01-29
Recent news
 New changes on V.I.P. status Payments
 Ndryshime ne Pagesat per V.I.P. status
 V.I.P. Forum - Shkarkime shtese
 Abuzimet me shkarkimet
 Udhezues si te shkarkojme Ritme, Tinguj, SET ..
Recent files
 KORG KRONOS ERHAN 2019.SET (1.23Gb)
 KORG PA4X lavdim-alipa4.SET (250Mb)
 KORG PA900-PA3X gramozz.SET (180Mb)
 dani kronos archive backup (600Mb)
 Korg Triton Plus edo-zile le archiv..
Recent comments
 Admin: Update your WINRAR program :)
 aligashi05101974a: ich brauche die pasword www.albmidi.com..
 Admin: Mund te karikosh ritmet e serive te mepa..
 Violand: Ritme pe Pa700 ka dikush ;
 Admin: try again after a specified time the ser..
FOLLOW FEEDS
 Forum RSS feed
 News RSS feed
 Facebook Page
 Twitter
 SoundCloud
 Sitemap
Styles, Sounds, Samples, Midi, Mp3, Korg, Yamaha, Roland, Pa80, Pa800, Pa1x, Pa2x, Pa3x, Prophecy, Casio CZ, Triton, Trinity, Tallava, Alegro, Popullore, Ngjyra, Pogonishte, Yamaha DX, Yamaha TYROS, GEM WK, Amza, Shota, Cifteli, Sharki, Violine, Klarinet, Gajde, Lahute, Folk, Dajre, Fizarmonike, Moss, Oriental, Arabic, etc...