ALBMIDI.COM
Home > Forum > Instrumenta > Tastiera > Flash Card nuk njihet nga Korg pa80!!!
Language
Menu
Top Shkarkime
Sondazh
Cfare deshironi me shume ne albmidi.com? (Per ndonje sugjerim tjeter shkruani me poshte tek komentet)
Ritme
Tinguj
Midi
Sample
Mp3
Moderators: Admin
Forum RSS feedReply
Flash Card nuk njihet nga Korg pa80!!!
AuthorText
Katunari
V.I.P. Member
Avatar

Posts: 45
Contributes: 57

Gender: _MALE_
Online: No
Date: 06/11/2014
Flash Card nuk njihet nga Korg pa80!!!
#post660
Pershendetje! Kam blere nje Compact flash card dhe nje adapter per te. E futa ne pa80 dhe nuk njihet. Ne kompjuter e formatizoa dhe funksiononte. A duhet qe te kete njdonje gje brenda qe te njihet?
Delete Edit Quote
 
Admin
FOUNDER
Avatar

Posts: 293
Contributes: 723

Gender: _MALE_
Online: No
Date: 06/11/2014
Re: Flash Card nuk njihet nga Korg pa80!!!
#post661
sjam I sigurte se po e shof ne mobile por besoj se memori karta per pa80 nuk duhet jete me shume se 16Mb.
Music wash from soul the dust of everyday life!
Delete Edit Quote
 
Katunari
V.I.P. Member
Avatar

Posts: 45
Contributes: 57

Gender: _MALE_
Online: No
Date: 07/11/2014
Re: Flash Card nuk njihet nga Korg pa80!!!
#post664
Flm admin. Mendoj qe ke te drejt. Karta qe kam eshte 32MB. Do munohem ta gjej nje 16mb dhe ta provoj.
Delete Edit Quote
 
Katunari
V.I.P. Member
Avatar

Posts: 45
Contributes: 57

Gender: _MALE_
Online: No
Date: 14/11/2014
Re: Flash Card nuk njihet nga Korg pa80!!!
#post668
Nuk funksionon as kartela 16MB! Me sa duket duhet te jetë vetem për Korg Smile
A ka hapur ndokush ndonje kartelë te korg te shof se çfarë kan brenda...mendoj FILES.
Edited: 14/11/2014
Delete Edit Quote
 
Katunari
V.I.P. Member
Avatar

Posts: 45
Contributes: 57

Gender: _MALE_
Online: No
Date: 27/11/2015
Re: Flash Card nuk njihet nga Korg pa80!!!
#post768
Ndonje model i CARD READER (per kompjuter) qe ta lexoj Flash Card per Korg pa80? Ka njeri
Delete Edit Quote
 
Reply
Tags  korg pa80
Anetaret
Welcome Guest
IP: 3.214.224.224
Username
Password
DOWNLOAD ACCESS
VIP ACCESS
Positive SSL Wildcard
Njoftime
Users Online
US 3.214.x.x
Unknown 63.143.x.x
Statistika
Users
Total Members:
6652
Last Member:
Addi98
DateHits
2020-02-27
197197197
2020-02-26
137913791379
2020-02-25
160616061606
2020-02-24
164916491649
2020-02-23
162416241624
2020-02-22
140914091409
2020-02-21
145914591459
General
Pages seen: 4133911
Unique Visitors: 148022
Busiest day: 2017-01-29
Recent news
 New changes on V.I.P. status Payments
 Ndryshime ne Pagesat per V.I.P. status
 V.I.P. Forum - Shkarkime shtese
 Abuzimet me shkarkimet
 Udhezues si te shkarkojme Ritme, Tinguj, SET ..
Recent files
 KORG KRONOS ERHAN 2019.SET (1.23Gb)
 KORG PA4X lavdim-alipa4.SET (250Mb)
 KORG PA900-PA3X gramozz.SET (180Mb)
 dani kronos archive backup (600Mb)
 Korg Triton Plus edo-zile le archiv..
Recent comments
 Admin: Update your WINRAR program :)
 aligashi05101974a: ich brauche die pasword www.albmidi.com..
 Admin: Mund te karikosh ritmet e serive te mepa..
 Violand: Ritme pe Pa700 ka dikush ;
 Admin: try again after a specified time the ser..
FOLLOW FEEDS
 Forum RSS feed
 News RSS feed
 Facebook Page
 Twitter
 SoundCloud
 Sitemap
Styles, Sounds, Samples, Midi, Mp3, Korg, Yamaha, Roland, Pa80, Pa800, Pa1x, Pa2x, Pa3x, Prophecy, Casio CZ, Triton, Trinity, Tallava, Alegro, Popullore, Ngjyra, Pogonishte, Yamaha DX, Yamaha TYROS, GEM WK, Amza, Shota, Cifteli, Sharki, Violine, Klarinet, Gajde, Lahute, Folk, Dajre, Fizarmonike, Moss, Oriental, Arabic, etc...