ALBMIDI.COM
Home > News > >
Language
Menu
Top Downloads
Survey
Cfare deshironi me shume ne albmidi.com? (Per ndonje sugjerim tjeter shkruani me poshte tek komentet)
Ritme
Tinguj
Midi
Sample
Mp3
V.I.P. Forum - Shkarkime shtese
10/10/2013   Admin   12321   Shqip
Duke shikuar se shume perdorues kane deshire te shkarkojne sa me shume ".SET" me ritme, tinguj, etj... edhe pse jane nga faqe te tjera ne internet kam krijuar nje Forum shtese vetem per "Anetaret V.I.P." ku mund te shkarkojne skedare qe qarkullojne ne faqe te tjera ne internet. AlbMidi.com nuk mban pergjegjesi per permbatjen e ketyre dosjeve perderisa nuk ruhen ne serverin tone. Forumi V.I.P. eshte thjeshte nje zone "EKSTRA" per diskutime, ndihmese dhe shkarkime te tjera ndermjet anetareve VIP...

Duke shikuar se shume perdorues kane deshire te shkarkojne sa me shume ".SET" me ritme, tinguj, etj... edhe pse jane nga faqe te tjera ne internet kam krijuar nje Forum shtese Vetem per "Anetaret V.I.P." ku mund te shkarkojne skedare qe qarkullojne ne faqe te tjera ne internet.

AlbMidi.com nuk mban pergjegjesi per permbatjen e ketyre dosjeve perderisa nuk ruhen ne serverin tone.


Forumi V.I.P. eshte thjeshte nje zone "EKSTRA" per diskutime, ndihmese dhe shkarkime te tjera ndermjet anetareve VIP.
Comments
Korgpa600
me falni po un qe jam ber vip tek faqja e juaj si i bahet me shkarkue sete extra ne rrjete te huja se nuk e kam iden se si funksionon ky albmidi sepse jam i ri ne albmidi faleminderit
12
Feb 2014
Admin
Smile Thjeshte kliko tek forumi "EKSTRA" dhe brenda jane setet e vendosura, adresa: http://albmidi.com/live/forum_list_13_Shkarkime-shtese.html
12
Feb 2014
cita1
hi
09
Apr 2014
kristaq
pershendetje admin!dua te shkarkoj nje set grek por nuk di ke te shkarkoj, a mund te me ndihmoni. faleminderit.
11
Jun 2014
feko-roland
jasahha zjarrr
07
Jul 2014
Astriit
Kalle Pasha Daden
11
Dec 2014
bokish
hi
18
Feb 2015
GERI LIBOFSHES
si mund te behem antar vip ketu qe te shkarkoj?
21
Feb 2015
kkorgpa2x
HI
07
Apr 2015
shpirti_81
mir ditha
17
May 2015
bajrush1983
admin te lutna shoki te extra nuk ka as gje as tek adressa qe shkruan se jan ne list 13 shkarkime shtese ndimo vlai pagujm ne korekt edhe ti na jep korekt flm per kuptim
20
Jul 2015
Admin
Zona esktra eshte vetem per anetaret me pagese V.I.P domethen nuk shfaqet asgje nese nuk ke status. Sidoqofte tashme statusi juaj eshte aktivizuar pas pageses dhe mund te shkarkosh setet qe jane ne zonen ekstra dhe ne zonen e shkarkimeve.

Gjithe te mirat,

Admin
21
Jul 2015
bajrush1983
ok jam antar vip por passwort si esht kur mar naj set sun e qeli
21
Jul 2015
Admin
Kodet per te zberthyer skedaret e kompresum e kam shpjeguar disa here jane:

www.albmidi.com

Ose

albmidi.com
22
Jul 2015
Sonnyxh
ADMIN, nese pagesa behet nga america per VIP, sa dollar do te behet per nje vite antarsije?
13
Aug 2015
Admin
Nese pagesa behet me dollare ndryshohet automatikisht vlera nga PayPal aq sa i takon ne momentin e pageses kjo varet nga kursi i kembimit online. Pagesa eshte e njejte 24Euro 6 Muaj dhe 36Euro 1 Vit.
14
Aug 2015
pizzaman606
As ni set i kopletum ..wtf..
27
Nov 2015
Admin
varet nga preferencat setet e publikuara ne kete faqe jane origjinale te kompletuara dhe qe perdoren nga shume profesioniste. Sigurisht pasi jane marre ritmet ne kete faqe jane modifiku sipas deshires por bazat jane ketu. Megjithate perseri cdokush ka shijet e veta nese ty nuk te pelqen i pelqejn dikujt tjetri. Nese ke ndonje set per muzike shqiptare me te kompletum se ne kete faqe na e dergo qe ta degjojm.
28
Nov 2015
kristaq
pershendetje admin. kam tastieren korg pa600QT dhe dua te hedh ne tastiere disa pad efekte zerash si hej, hej hej, hopaaa, etj.Ju lutem me ndimoni si ti gjej,ti aktivizoj dhe ti hedhe ne tastiere.Pres ndihmen tuaj faleminderit.
16
Dec 2015
Admin
shume sete ne kete faqe i kane keto efekte zerash qe kerkon thjeshte duhet ti export nga seti origjinal ne setin tend qe perdor per pa600 nese eshte sample duhet export fillimisht sampli.
18
Dec 2015
sharri
A eshte 24 euro apo 36 euro 6 muaj,une po e shoh qe ke shkruar ne shume postime 24 euro 6 muaj por
une spo e gjej at alternative, apo kane ndryshuar qmimet nga postime ne fiale?
07
Sep 2017
Admin
Ka prej muajit Maj qe kane ndryshuar cmimet dhe jane lajmeruar ne faqe dhe ne facebook kohe perpara. Por sidoqofte aty ku kryhet pagesa jane te shkruar dhe te shpjeguar cmimet aktuale. Per momentin eshte 24euro 1 muaj dhe 36euro 6 muaj e me radhe...
07
Sep 2017
Members
Welcome Guest
IP: 3.238.88.35
Username
Password
DOWNLOAD ACCESS
VIP ACCESS
News
Online Users
US 3.238.x.x
Unknown 114.119.x.x
US 69.162.x.x
Unknown 114.119.x.x
Unknown MSN spider
Statistics
Users
Registered Members:
7579
Newest Member:
Alperim07
DateHits
2021-04-19
240240240
2021-04-18
234623462346
2021-04-17
260726072607
2021-04-16
196919691969
2021-04-15
214321432143
2021-04-14
211821182118
2021-04-13
239223922392
General
Pages seen:
4989242
Unique Visitors:
173225
Busiest day:
2017-01-29
Recent news
 Changes on download V.I.P. Payments
 V.I.P. Forum - Shkarkime shtese
 Abuzimet me shkarkimet
 Udhezues si te shkarkojme Ritme, Tinguj, SET ..
 Sherbimi Chat
Recent files
 Korg ERNIS KRONOS NEW SET (1.58Gb)
 Korg M3 TONI-2018 SET (298Mb)
 Korg Pa4X ULTRA LLAZI.SET (428Mb)
 Korg Pa3X Marseli HITS.SET (191Mb)
 Korg M3 Kadri SET (235Mb)
Recent comments
 Admin: Cdo set i serive te meparshme duhet te k..
 FatosXh: a funkcionin edhe per pa4x k set ?
 Admin: provo perseri sapo e kam rregulluar ngaq..
 shqiperitkz: Linku nuk punon me
 Admin: Sysex files jan permbledhje patches qe p..
FOLLOW FEEDS
 Forum RSS feed
 News RSS feed
 Facebook Page
 Twitter
 SoundCloud
 Sitemap
Styles, Sounds, Samples, Midi, Mp3, Korg, Yamaha, Roland, Pa80, Pa800, Pa1x, Pa2x, Pa3x, Prophecy, Casio CZ, Triton, Trinity, Tallava, Alegro, Popullore, Ngjyra, Pogonishte, Yamaha DX, Yamaha TYROS, GEM WK, Amza, Shota, Cifteli, Sharki, Violine, Klarinet, Gajde, Lahute, Folk, Dajre, Fizarmonike, Moss, Oriental, Arabic, etc...