ALBMIDI.COM
Home > How to Use > Udhezues mbi AlbMidi.com (Shqip) > Regjistrimi ne AlbMidi.com
Language
Menu
Top Downloads
Survey
Cfare deshironi me shume ne albmidi.com? (Per ndonje sugjerim tjeter shkruani me poshte tek komentet)
Ritme
Tinguj
Midi
Sample
Mp3
Regjistrimi ne AlbMidi.com

Regjistrimi ne AlbMidi.com eshte falas dhe shume i thjeshte, mjafton vetem dy minuta per tu regjistruar. 

Per tu regjistruar kliko adresen ne vazhdim:

  1. https://albmidi.com/live/users_register.html
  2. Ploteso fushat qe kerkohen

Kujdes! Adresa Email duhet te jete e vlefshme qe regjistrimi te kryhet me sukses. Ju do te merrni mesazhin per aktivizim ne adresen e Email me te cilen keni kryer regjistrimin. Llogaria juaj do te fshihet automatikisht pas 48 oresh neqoftese nuk aktivizohet.

Disa nga perfitimet e aksesit te anetareve te regjistruar:

  • Pseudonim ose emer unik
  • Profil personal
  • Kuti postare dhe kontakt me te tjere anetare
  • Akses per te shkruar ne forum
  • Akses per te shkruar komente
  • Akses per te kontribuar me njoftime ose shkarkime
  • Akses ne shkarkime
  • Figura personale (*Avatar)

 

Members
Welcome Guest
IP: 18.208.126.130
Username
Password
DOWNLOAD ACCESS
VIP ACCESS
Positive SSL Wildcard
News
Online Users
US 18.208.x.x
US 69.162.x.x
Unknown MSN spider
Unknown MSN spider
Unknown MSN spider
Statistics
Users
Registered Members:
6995
Newest Member:
ciki
DateHits
2020-07-12
893893893
2020-07-11
300130013001
2020-07-10
148014801480
2020-07-09
154515451545
2020-07-08
176417641764
2020-07-07
165316531653
2020-07-06
165116511651
General
Pages seen:
4431163
Unique Visitors:
156201
Busiest day:
2017-01-29
Recent news
 Changes on download V.I.P. Payments
 V.I.P. Forum - Shkarkime shtese
 Abuzimet me shkarkimet
 Udhezues si te shkarkojme Ritme, Tinguj, SET ..
 Sherbimi Chat
Recent files
 Korg PA4X mario-shqipfull.SET (211M..
 Korg PA4X edon-ab1remix.SET (443Mb)
 KORG PA800-PA2X @ AGIX @ Pro Remix...
 Korg Granit Dasma Kronos SET (923Mb..
 KORG PA4X NEXT CKS Pro Remix .SET (..
Recent comments
 Admin: Jo nuk esht per 3x sepse ka ritme te pa4..
 muzikanti25: Ky eshte Set per pa 3x (punon ne pa4x mi..
 Admin: This is not Tested download its uploaded..
 FAYSAL: that file hi repet to bloc on 60/100 can..
 Admin: Duhet te unlock opsionin qe mbron Ritmet..
FOLLOW FEEDS
 Forum RSS feed
 News RSS feed
 Facebook Page
 Twitter
 SoundCloud
 Sitemap
Styles, Sounds, Samples, Midi, Mp3, Korg, Yamaha, Roland, Pa80, Pa800, Pa1x, Pa2x, Pa3x, Prophecy, Casio CZ, Triton, Trinity, Tallava, Alegro, Popullore, Ngjyra, Pogonishte, Yamaha DX, Yamaha TYROS, GEM WK, Amza, Shota, Cifteli, Sharki, Violine, Klarinet, Gajde, Lahute, Folk, Dajre, Fizarmonike, Moss, Oriental, Arabic, etc...