ALBMIDI.COM
Home > Forum > AlbMidi.com > Ndihme, pyetje dhe sugjerime > USB SET KORG
Language
Menu
Top Shkarkime
Sondazh
Cfare deshironi me shume ne albmidi.com? (Per ndonje sugjerim tjeter shkruani me poshte tek komentet)
Ritme
Tinguj
Midi
Sample
Mp3
Moderators: Admin
Forum RSS feedReply
USB SET KORG
AuthorText
Olsishkodrani
V.I.P. Member
Avatar

Posts: 1
Contributes: 1

Gender: _MALE_
Online: No
Date: 14/05/2020
USB SET KORG
#post1102
Pershendetje te gjithve, desha te ju pyes : Si mund te behet usb set ( usb qe nuk kopjohet dhe qe korg pa funksionon vetem me ate te vendosur ne slot usb) duke qen se ka gjitha ato usb ne gjiro per shitje dhe nuk kopjohen besoj qe behet, ka ndonjeri qe i di keto procedura dhe mund te me drejtoj ne rreslizimin e saj?
Delete Edit Quote
 
Admin
FOUNDER
Avatar

Posts: 309
Contributes: 747

Gender: _MALE_
Online: No
Date: 14/05/2020
Re: USB SET KORG
#post1103
Zyrtarisht vetem Korg-Italy ka tools qe mundeson PCM USB/mSD data locking dhe mund te krijoj encrypted USB protected SET per qellime biznesi. Sidoqofte per qellime personale nuk ja vlen sepse cmimi do jet i larte dhe se besoj se pranojne porosi vetem per disa USB duhet porosi e madhe me qellim perfitimi nga te dy palet.

Megjithese ne rruge jozyrtare qarkullojn fjale se nga Gjermania eshte nje person qe encrypt dhe decrypt USB protected SET per perfitime personale. Menyra jozyrtare nuk sugjerohet dhe nuk eshte e sigurte jan vetem hulumtime kurse menyra zyrtare eshte vetem nga Korg.
Music wash from soul the dust of everyday life!
Delete Edit Quote
 
Reply
Anetaret
Welcome Guest
IP: 3.226.76.216
Username
Password
DOWNLOAD ACCESS
VIP ACCESS
Positive SSL Wildcard
Njoftime
Users Online
Unknown 159.69.x.x
US 3.226.x.x
Unknown 63.143.x.x
Statistika
Users
Total Members:
6914
Last Member:
Derek47
DateHits
2020-05-25
137913791379
2020-05-24
303130313031
2020-05-23
169116911691
2020-05-22
154315431543
2020-05-21
275227522752
2020-05-20
257225722572
2020-05-19
179417941794
General
Pages seen: 4333336
Unique Visitors: 153530
Busiest day: 2017-01-29
Recent news
 New changes on V.I.P. status Payments
 Ndryshime ne Pagesat per V.I.P. status
 V.I.P. Forum - Shkarkime shtese
 Abuzimet me shkarkimet
 Udhezues si te shkarkojme Ritme, Tinguj, SET ..
Recent files
 KORG PA800-PA2X @ AGIX @ Pro Unlock..
 Korg Granit Dasma Kronos SET (923Mb..
 KORG PA4X NEXT CKS Pro Sound Usb .S..
 Yamaha TyroS----Fatih--SET (329Mb)
 Bojan Set Tyros 2 Perisic (172Mb)
Recent comments
 Admin: Aktivizimi zgjat 2-3 ore ashtu si shpjeg..
 dj-esco: pershendetje, sa vanohet hapja e VIP ac..
 kristaq: pershendetje admin, nje set i completum ..
 Admin: po ashtu si shpjegohet tek pershkrimi ja..
 armando kashta: jan vetem 2 file pdf
FOLLOW FEEDS
 Forum RSS feed
 News RSS feed
 Facebook Page
 Twitter
 SoundCloud
 Sitemap
Styles, Sounds, Samples, Midi, Mp3, Korg, Yamaha, Roland, Pa80, Pa800, Pa1x, Pa2x, Pa3x, Prophecy, Casio CZ, Triton, Trinity, Tallava, Alegro, Popullore, Ngjyra, Pogonishte, Yamaha DX, Yamaha TYROS, GEM WK, Amza, Shota, Cifteli, Sharki, Violine, Klarinet, Gajde, Lahute, Folk, Dajre, Fizarmonike, Moss, Oriental, Arabic, etc...