ALBMIDI.COM
Home > Forum > AlbMidi.com > Ndihme, pyetje dhe sugjerime
Language
Menu
Top Downloads
Survey
Cfare deshironi me shume ne albmidi.com? (Per ndonje sugjerim tjeter shkruani me poshte tek komentet)
Ritme
Tinguj
Midi
Sample
Mp3
Moderators: Admin
Forum RSS feedNew Thread
Threads
TitleRepliesViewsLast Post
OldUSB SET KORG
Author: Olsishkodrani
1134Admin
14/05/2020
OldTinguj per pa4x
Author: Idi.brika
1652Admin
07/06/2019
OldPyetje per korg pa2x
Author: emiljanmesiti
9390emiljanmesiti
29/05/2019
OldKorg kronos x vs kronos 2
Author: Idi.brika
2352Idi.brika
24/05/2019
OldTranspose problem
Author: b3sar
1291Admin
18/12/2018
OldAnyone got this set for KORG M3? Help please
Author: tatarara
1253Admin
17/12/2018
OldPa4x Problem
Author: b3sar
2260b3sar
22/11/2018
Oldproblem korgpa2x pro
Author: ero78
4294ero78
31/10/2018
Oldmesuesi i pare
Author: gezim
0559gezim
15/02/2017
OldNdihmeeeeeeeeeeeeeeee VIP ACCESS...
Author: newpena
51099Admin
04/02/2017
OldNdihme urgjend
Author: Florizymka77
1452Admin
13/11/2016
OldHow can I download files?
Author: hajdekalle
1976Admin
17/12/2015
Oldset ,balcan ,oriental ,sllave ....per pa900
Author: newpena
2922zelikoko
14/10/2015
OldTastieret per Muzike shqiptare ?
Author: MaEsttr.0
1753gezim
29/05/2015
Oldnuk mundem te shkarkoj,
Author: GERI LIBOFSHES
1725Admin
23/02/2015
OldSi mund ti hap .KFN files?
Author: Katunari
31022vedati800
27/08/2014
Oldnje ngjyr qifteli
Author: naimsulis
72368Admin
21/09/2013
OldPershendetje
Author: djbledi
0639djbledi
16/05/2013
OldNuk mund te shkarkoj sete????
Author: Bimi
31000Admin
09/05/2013
OldExportimi i Drum kit ne formatin wav
Author: mh1979
21008korg pa 60
27/10/2012
NewThread
Page 1/2 1 2 >
Members
Welcome Guest
IP: 75.101.220.230
Username
Password
DOWNLOAD ACCESS
VIP ACCESS
News
Online Users
Unknown 75.101.x.x
US 69.162.x.x
Unknown 114.119.x.x
Unknown MSN spider
Statistics
Users
Registered Members:
7117
Newest Member:
Edine87@ho...
DateHits
2020-09-27
952952952
2020-09-26
131913191319
2020-09-25
129712971297
2020-09-24
165216521652
2020-09-23
169916991699
2020-09-22
187018701870
2020-09-21
226722672267
General
Pages seen:
4564086
Unique Visitors:
160365
Busiest day:
2017-01-29
Recent news
 Changes on download V.I.P. Payments
 V.I.P. Forum - Shkarkime shtese
 Abuzimet me shkarkimet
 Udhezues si te shkarkojme Ritme, Tinguj, SET ..
 Sherbimi Chat
Recent files
 KORG PA4X SHQIP HITS 2020 MIX.SET (..
 KORG PA4X - BALKAN GOCE MAK.SET (30..
 Korg Kronos balkan hamza SET (968Mb..
 Korg pa4x-juziprogram-samples.SET (..
 Korg KRONOS Eri 2020 SET new (1.22G..
Recent comments
 preparimii: ngjura per asr A yamah 2000 junior
 Admin: Patjeter qe mundesh. Per te karikuar KM..
 Blerimswekorg: A ban me korg pa4x kta zona dhe si dhuhe..
 Admin: Jo nuk esht per 3x sepse ka ritme te pa4..
 muzikanti25: Ky eshte Set per pa 3x (punon ne pa4x mi..
FOLLOW FEEDS
 Forum RSS feed
 News RSS feed
 Facebook Page
 Twitter
 SoundCloud
 Sitemap
Styles, Sounds, Samples, Midi, Mp3, Korg, Yamaha, Roland, Pa80, Pa800, Pa1x, Pa2x, Pa3x, Prophecy, Casio CZ, Triton, Trinity, Tallava, Alegro, Popullore, Ngjyra, Pogonishte, Yamaha DX, Yamaha TYROS, GEM WK, Amza, Shota, Cifteli, Sharki, Violine, Klarinet, Gajde, Lahute, Folk, Dajre, Fizarmonike, Moss, Oriental, Arabic, etc...