ALBMIDI.COM
Home > Forum > AlbMidi.com > Ndihme, pyetje dhe sugjerime > set ,balcan ,oriental ,sllave ....per pa900
Language
Menu
Top Shkarkime
Sondazh
Cfare deshironi me shume ne albmidi.com? (Per ndonje sugjerim tjeter shkruani me poshte tek komentet)
Ritme
Tinguj
Midi
Sample
Mp3
Moderators: Admin
Forum RSS feedReply
set ,balcan ,oriental ,sllave ....per pa900
AuthorText
newpena
V.I.P. Member
Avatar

Posts: 11
Contributes: 15

Gender: _MALE_
Online: No
Date: 21/08/2015
set ,balcan ,oriental ,sllave ....per pa900
#post741
pershendetje ...
desha me dit se si mund te kem nje preview te seteve qe keni me pages ...te pakten me dit njeriu se c'far po blen ...jo per polemike se nuk keni c'mime te shtrenjeta por sa per te pasur nje ide...-
faleminderit per punen tuaj .
Nga dolme ne kaq te marre o burr ???
Delete Edit Quote
 
Admin
FOUNDER
Avatar

Posts: 293
Contributes: 723

Gender: _MALE_
Online: No
Date: 21/08/2015
Re: set ,balcan ,oriental ,sllave ....per pa900
#post742
Disa nga setet e meparshme mund ti degjosh nga kjo adrese https://soundcloud.com/kleant/sets/demo-electronic-keyboards ku jepet dhe link ku ta shkarkosh cdo set ne demo. Sidoqofte shumica nuk kane demo per arsye kohe dhe jo cdo set qe jane "Share" ne faqe dhe derguar ne server nga perdorues te ndryshem ne internet kontrollohen. Nese publikohen cdo anetar apo perdorues qe i provon mund te komentojne pershtypjet per te tjere anetare qe jane te interesuar apo te krijoj demo nese i pelqen.
Music wash from soul the dust of everyday life!
Delete Edit Quote
 
zelikoko
Just arrived
Avatar

Posts: 1
Contributes: 3

Gender: _NEUTRAL_
Online: No
Date: 14/10/2015
Re: set ,balcan ,oriental ,sllave ....per pa900
#post755
tesekurler
Delete Edit Quote
 
Reply
Anetaret
Welcome Guest
IP: 3.214.224.224
Username
Password
DOWNLOAD ACCESS
VIP ACCESS
Positive SSL Wildcard
Njoftime
Users Online
US 3.214.x.x
Unknown 168.235.x.x
Unknown 63.143.x.x
Unknown MSN spider
Unknown MSN spider
Unknown MSN spider
Statistika
Users
Total Members:
6652
Last Member:
Addi98
DateHits
2020-02-27
202202202
2020-02-26
137913791379
2020-02-25
160616061606
2020-02-24
164916491649
2020-02-23
162416241624
2020-02-22
140914091409
2020-02-21
145914591459
General
Pages seen: 4133916
Unique Visitors: 148022
Busiest day: 2017-01-29
Recent news
 New changes on V.I.P. status Payments
 Ndryshime ne Pagesat per V.I.P. status
 V.I.P. Forum - Shkarkime shtese
 Abuzimet me shkarkimet
 Udhezues si te shkarkojme Ritme, Tinguj, SET ..
Recent files
 KORG KRONOS ERHAN 2019.SET (1.23Gb)
 KORG PA4X lavdim-alipa4.SET (250Mb)
 KORG PA900-PA3X gramozz.SET (180Mb)
 dani kronos archive backup (600Mb)
 Korg Triton Plus edo-zile le archiv..
Recent comments
 Admin: Update your WINRAR program :)
 aligashi05101974a: ich brauche die pasword www.albmidi.com..
 Admin: Mund te karikosh ritmet e serive te mepa..
 Violand: Ritme pe Pa700 ka dikush ;
 Admin: try again after a specified time the ser..
FOLLOW FEEDS
 Forum RSS feed
 News RSS feed
 Facebook Page
 Twitter
 SoundCloud
 Sitemap
Styles, Sounds, Samples, Midi, Mp3, Korg, Yamaha, Roland, Pa80, Pa800, Pa1x, Pa2x, Pa3x, Prophecy, Casio CZ, Triton, Trinity, Tallava, Alegro, Popullore, Ngjyra, Pogonishte, Yamaha DX, Yamaha TYROS, GEM WK, Amza, Shota, Cifteli, Sharki, Violine, Klarinet, Gajde, Lahute, Folk, Dajre, Fizarmonike, Moss, Oriental, Arabic, etc...