ALBMIDI.COM
Home > Forum > AlbMidi.com > Ndihme, pyetje dhe sugjerime > Pershendetje
Language
Menu
Top Downloads
Survey
Cfare deshironi me shume ne albmidi.com? (Per ndonje sugjerim tjeter shkruani me poshte tek komentet)
Ritme
Tinguj
Midi
Sample
Mp3
Moderators: Admin
Forum RSS feedReply
Pershendetje
AuthorText
paridi
V.I.P Member
Avatar

Posts: 57
Contributes: 64

Gender: _MALE_
Online: No
Date: 31/10/2020
Pershendetje
#post1166
A ka ndonje program qe lexon setin e pa4x ne kompjuter
si puna e WAVE Xtractor?
Delete Edit Quote
 
Admin
FOUNDER
Avatar

Posts: 358
Contributes: 819

Gender: _MALE_
Online: No
Date: 31/10/2020
Re: Pershendetje
#post1167
Ka disa por i vetmi qe perditesohet rregullisht dhe me i avancumi per momentin eshte Korg PA Manager, sidoqofte kushton rreth 155 euro.

Une e kam perdor qysh prej fillimit dhe mund te them qe ja vlen per te krijuar nje ide vizuale te gjith materialeve ose per te ndryshuar dicka per shpejt megjithse gjithmon ndryshimet kryesore apo karikimet e samplave i bej direkt ne sint per arsye se ka raste qe programi krijon error probleme.

Per ta mbyll karikimet kryesore ne sint dhe shikim apo modifikim te setit ne program nese deshiron te shikosh apo ndryshosh dicka per shpejt dhe ske kohe te hapesh sintin.
Music wash from soul the dust of everyday life!
Delete Edit Quote
 
paridi
V.I.P Member
Avatar

Posts: 57
Contributes: 64

Gender: _MALE_
Online: No
Date: 07/11/2020
Re: Pershendetje
#post1172
Po ndonje tjeter pervec Korg PA Manager?
Delete Edit Quote
 
Reply
Members
Welcome Guest
IP: 3.231.166.56
Username
Password
DOWNLOAD ACCESS
VIP ACCESS
News
Online Users
US 3.231.x.x
US 40.77.x.x
US 69.162.x.x
Unknown 111.202.x.x
Statistics
Users
Registered Members:
7498
Newest Member:
batuhan61
DateHits
2021-03-08
186818681868
2021-03-07
551755175517
2021-03-06
226022602260
2021-03-05
173117311731
2021-03-04
188718871887
2021-03-03
179917991799
2021-03-02
164416441644
General
Pages seen:
4892015
Unique Visitors:
170494
Busiest day:
2017-01-29
Recent news
 Changes on download V.I.P. Payments
 V.I.P. Forum - Shkarkime shtese
 Abuzimet me shkarkimet
 Udhezues si te shkarkojme Ritme, Tinguj, SET ..
 Sherbimi Chat
Recent files
 Korg Pa4X ORGINAL EVROPA ZIKI-2021f..
 Korg Pa900 USER1 Tallava Neu Intro...
 Korg Pa1000 GORAN2 Balkan LIVE.SET ..
 SAZ 4Telli Elektro Oriental KMP Neu..
 Roland SET Kisa Fantom G6 (280Mb)
Recent comments
 Admin: provo perseri sapo e kam rregulluar ngaq..
 shqiperitkz: Linku nuk punon me
 Admin: Sysex files jan permbledhje patches qe p..
 EK99: qysh me mar ket set ne sint me shti shum..
 Admin: Eshte shkarkim shum I vjeter para 8 vjet..
FOLLOW FEEDS
 Forum RSS feed
 News RSS feed
 Facebook Page
 Twitter
 SoundCloud
 Sitemap
Styles, Sounds, Samples, Midi, Mp3, Korg, Yamaha, Roland, Pa80, Pa800, Pa1x, Pa2x, Pa3x, Prophecy, Casio CZ, Triton, Trinity, Tallava, Alegro, Popullore, Ngjyra, Pogonishte, Yamaha DX, Yamaha TYROS, GEM WK, Amza, Shota, Cifteli, Sharki, Violine, Klarinet, Gajde, Lahute, Folk, Dajre, Fizarmonike, Moss, Oriental, Arabic, etc...