ALBMIDI.COM
Home > Forum > AlbMidi.com > Ndihme, pyetje dhe sugjerime > Ndihmeeeeeeeeeeeeeeee VIP ACCESS...
Language
Menu
Top Downloads
Survey
Cfare deshironi me shume ne albmidi.com? (Per ndonje sugjerim tjeter shkruani me poshte tek komentet)
Ritme
Tinguj
Midi
Sample
Mp3
Moderators: Admin
Forum RSS feedReply
Ndihmeeeeeeeeeeeeeeee VIP ACCESS...
AuthorText
newpena
V.I.P. Member
Avatar

Posts: 11
Contributes: 15

Gender: _MALE_
Online: No
Date: 22/08/2015
Ndihmeeeeeeeeeeeeeeee VIP ACCESS...
#post743
Pagesen e bana po nuk ma jep akoma statusin VIP ...Beni nje kontroll ju lutem...
Nga dolme ne kaq te marre o burr ???
Delete Edit Quote
 
newpena
V.I.P. Member
Avatar

Posts: 11
Contributes: 15

Gender: _MALE_
Online: No
Date: 22/08/2015
Re: Ndihmeeeeeeeeeeeeeeee VIP ACCESS...
#post744
ok lexova tani qe pranimi i pageses behet brenda 3 oreve ...pa problem
Nga dolme ne kaq te marre o burr ???
Delete Edit Quote
 
Admin
FOUNDER
Avatar

Posts: 328
Contributes: 777

Gender: _MALE_
Online: No
Date: 22/08/2015
Re: Ndihmeeeeeeeeeeeeeeee VIP ACCESS...
#post745
I sec lal ja tani do e aktivizoj se jemi ne pushime. Faleminderit per pagesen
Music wash from soul the dust of everyday life!
Delete Edit Quote
 
newpena
V.I.P. Member
Avatar

Posts: 11
Contributes: 15

Gender: _MALE_
Online: No
Date: 22/08/2015
Re: Ndihmeeeeeeeeeeeeeeee VIP ACCESS...
#post746
aiaiaiai ...me fal se sapo te nisa edhe nje mesazh ne kontakt ... faleminderit
Nga dolme ne kaq te marre o burr ???
Delete Edit Quote
 
palimipa600
V.I.P. Member
Avatar

Posts: 3
Contributes: 5

Gender: _MALE_
Online: No
Date: 04/02/2017
Re: Ndihmeeeeeeeeeeeeeeee VIP ACCESS...
#post824
kam ber pagesen per vip acsses
diku jan ber 3or kam mundesi te me tregoni se nuk mudn te shkarkoj vip
Delete Edit Quote
 
Admin
FOUNDER
Avatar

Posts: 328
Contributes: 777

Gender: _MALE_
Online: No
Date: 04/02/2017
Re: Ndihmeeeeeeeeeeeeeeee VIP ACCESS...
#post825
Pershendetje palimipa600,


Fillimisht faleminderit per pagesen. Statusi juaj eshte aktivizuar pak me pare.

Per te shkarkuar SET me ritme ose programe dhe tinguj ne AlbMidi.com lexo guiden nga kjo faqe:
http://albmidi.com/live/index.php?page=news&op=readNews&title=Udhezues+si+te+shkarkojme+Ritme%2C+Tinguj%2C+SET+ne+AlbMidi.com


Gjithe te mirat,


Admin
Music wash from soul the dust of everyday life!
Delete Edit Quote
 
Reply
Members
Welcome Guest
IP: 35.172.233.215
Username
Password
DOWNLOAD ACCESS
VIP ACCESS
Positive SSL Wildcard
News
Online Users
US 35.172.x.x
Unknown 49.85.x.x
Unknown 114.119.x.x
US 69.162.x.x
Statistics
Users
Registered Members:
7023
Newest Member:
rejan dj
DateHits
2020-08-09
141314131413
2020-08-08
137613761376
2020-08-07
157015701570
2020-08-06
166416641664
2020-08-05
147314731473
2020-08-04
253725372537
2020-08-03
166716671667
General
Pages seen:
4483279
Unique Visitors:
157843
Busiest day:
2017-01-29
Recent news
 Changes on download V.I.P. Payments
 V.I.P. Forum - Shkarkime shtese
 Abuzimet me shkarkimet
 Udhezues si te shkarkojme Ritme, Tinguj, SET ..
 Sherbimi Chat
Recent files
 Korg MSE STEFAN BALKAN PA4.SET (683..
 Korg Pa3x Dul Talleva Ork.SET (250M..
 Korg PA800-MAO DRUM Oriental.SET (6..
 KORG KRONOS 2 JAZZ TIME (970Mb)
 MIDI Songs Collection (11Mb)
Recent comments
 Admin: Patjeter qe mundesh. Per te karikuar KM..
 Blerimswekorg: A ban me korg pa4x kta zona dhe si dhuhe..
 Admin: Jo nuk esht per 3x sepse ka ritme te pa4..
 muzikanti25: Ky eshte Set per pa 3x (punon ne pa4x mi..
 Admin: This is not Tested download its uploaded..
FOLLOW FEEDS
 Forum RSS feed
 News RSS feed
 Facebook Page
 Twitter
 SoundCloud
 Sitemap
Styles, Sounds, Samples, Midi, Mp3, Korg, Yamaha, Roland, Pa80, Pa800, Pa1x, Pa2x, Pa3x, Prophecy, Casio CZ, Triton, Trinity, Tallava, Alegro, Popullore, Ngjyra, Pogonishte, Yamaha DX, Yamaha TYROS, GEM WK, Amza, Shota, Cifteli, Sharki, Violine, Klarinet, Gajde, Lahute, Folk, Dajre, Fizarmonike, Moss, Oriental, Arabic, etc...