ALBMIDI.COM
Home > Forum > AlbMidi.com > Ndihme, pyetje dhe sugjerime > bashkpunim me site te tjer
Language
Menu
Top Shkarkime
Sondazh
Cfare deshironi me shume ne albmidi.com? (Per ndonje sugjerim tjeter shkruani me poshte tek komentet)
Ritme
Tinguj
Midi
Sample
Mp3
Moderators: Admin
Forum RSS feedReply
bashkpunim me site te tjer
AuthorText
Mc-Atlantis
Just arrived
Avatar

Posts: 1
Contributes: 1

Gender: _NEUTRAL_
Online: No
Date: 23/08/2011
bashkpunim me site te tjer
#post181
faqja shum e bukur po edhe ballkansound me pelqen dhe deshta ta die pse nuk beheni bashk qe te kem nje faqe tam profi
flm per mirkuptim
Edited: 24/12/2011
Reason: (Edited by Admin)
Delete Edit Quote
 
Admin
FOUNDER
Avatar

Posts: 293
Contributes: 723

Gender: _MALE_
Online: No
Date: 24/08/2011#post182
ktu lale dhe pse eshte ai butoni per me dhuru ndonje lek per mirembajtjen e faqes deri tani qe po mush gati 2 vjet asnji ska dhone asnji peseleksh, nejse eshte periudhe e keqe ekonomike.

Kjo faqe eshte falas per te gjithe dhe setet qe vendosen ktu jane te vendos nga rob qe i kane bo vete dhe jo te marrme ne web sa knej anej kshu setesh pa lidhje kam ne pc plot po sja vle me fut gjona koti.

Tashi per bashkpunim ska pas nai kerkese zyrtare, kur te kete do e marrim parasysh.
Edited: 24/12/2011
Music wash from soul the dust of everyday life!
Delete Edit Quote
 
scandalli
Just arrived
Avatar

Posts: 1
Contributes: 38

Gender: _MALE_
Online: No
Date: 24/08/2011#post183
PERSHENDETJE.jam plotesisht dakord per mirembajtjen e faqes duke kontribuar te gjithe me para ose me cfare do lloj menyre psh me dhurimin e nje seti ose cfare do lloj programi qe na nevojitet per organot tona .por qe dikush te kontriboje do dhe dicka te bukur dhe te vacante te terheqe nga kjo faqe, qe interesimi i te gjithe anetareve te jete me i aktiv pra te shkembejme pervoje midis nesh njekohesisht te ndihmojme edhe kete faqe shume te vecante dhe largpamse per te gjithe muzikantet e dhiaspores shqipetare ashtu si dhe per te gjithe ata te cdo lloj shteti tjeter ballkanas .me respekt shume "Scandalli"
Edited: 24/12/2011
Reason: (Edited by Admin)
Delete Edit Quote
 
SAJO
Just arrived
Avatar

Posts: 2
Contributes: 11

Gender: _MALE_
Online: No
Date: 24/11/2011#post194
pershendetje te gjithve dhe ju uroj pun te mbar dhe suksese ne te ardhmen me pelqen ky dizajn sot e gjeta rastesisht ket web dhe me pelqen por nuk edi sot u regjistrova dhe do ekuptoj me kohen ket web por provova te shkarkoj nje set me pelqeu qe kishte ritma nga viset shqipris un jetoj ne kosov dhe dua qe te kem sete nga shqipria por nuk po mundem te marr asgje besoj dhe shpresoj qe do mundem te marr sa i perket donatorve mir eshte qe spaku diqka te dhurojm per ket faqe pasi qe po na ndihmon e mos te jem koprrac ju pershendes perzemersisht..NGA UN SAJO
Edited: 24/12/2011
Reason: (Edited by Admin)
Delete Edit Quote
 
smeen
Just arrived
Avatar

Posts: 1
Contributes: 1

Gender: _NEUTRAL_
Online: No
Date: 24/12/2011#post207
Smile thaaaaaaaaaanx
Edited: 24/12/2011
Reason: (Edited by Admin)
Delete Edit Quote
 
Reply
Anetaret
Welcome Guest
IP: 3.234.208.66
Username
Password
DOWNLOAD ACCESS
VIP ACCESS
Positive SSL Wildcard
Njoftime
Users Online
US 3.234.x.x
US 40.77.x.x
Unknown 63.143.x.x
US Google spider
Statistika
Users
Total Members:
6634
Last Member:
bulentaydin
DateHits
2020-02-18
888888888
2020-02-17
191919191919
2020-02-16
170317031703
2020-02-15
193619361936
2020-02-14
166216621662
2020-02-13
223722372237
2020-02-12
219521952195
General
Pages seen: 4120539
Unique Visitors: 147644
Busiest day: 2017-01-29
Recent news
 New changes on V.I.P. status Payments
 Ndryshime ne Pagesat per V.I.P. status
 V.I.P. Forum - Shkarkime shtese
 Abuzimet me shkarkimet
 Udhezues si te shkarkojme Ritme, Tinguj, SET ..
Recent files
 KORG KRONOS ERHAN 2019.SET (1.23Gb)
 KORG PA4X lavdim-alipa4.SET (250Mb)
 KORG PA900-PA3X gramozz.SET (180Mb)
 dani kronos archive backup (600Mb)
 Korg Triton Plus edo-zile le archiv..
Recent comments
 Admin: Update your WINRAR program :)
 aligashi05101974a: ich brauche die pasword www.albmidi.com..
 Admin: Mund te karikosh ritmet e serive te mepa..
 Violand: Ritme pe Pa700 ka dikush ;
 Admin: try again after a specified time the ser..
FOLLOW FEEDS
 Forum RSS feed
 News RSS feed
 Facebook Page
 Twitter
 SoundCloud
 Sitemap
Styles, Sounds, Samples, Midi, Mp3, Korg, Yamaha, Roland, Pa80, Pa800, Pa1x, Pa2x, Pa3x, Prophecy, Casio CZ, Triton, Trinity, Tallava, Alegro, Popullore, Ngjyra, Pogonishte, Yamaha DX, Yamaha TYROS, GEM WK, Amza, Shota, Cifteli, Sharki, Violine, Klarinet, Gajde, Lahute, Folk, Dajre, Fizarmonike, Moss, Oriental, Arabic, etc...