ALBMIDI.COM
Home > Forum > AlbMidi.com > Ndihme, pyetje dhe sugjerime > Sete per Korg PA800
Language
Menu
Top Downloads
Survey
Cfare deshironi me shume ne albmidi.com? (Per ndonje sugjerim tjeter shkruani me poshte tek komentet)
Ritme
Tinguj
Midi
Sample
Mp3
Moderators: Admin
Forum RSS feedReply
Sete per Korg PA800
AuthorText
Bimi
Just arrived
Avatar

Posts: 3
Contributes: 3

Gender: _MALE_
Online: No
Date: 04/12/2011
Sete per Korg PA800
#post196
Pershenendetje, jam nje anetar i ri dhe desha te pyet se a mundem te "uppload" disa sete qe i kam (jo te miat personale) per Korg PA800 (Kosovare).
Edited: 04/12/2011
Delete Edit Quote
 
Admin
FOUNDER
Avatar

Posts: 328
Contributes: 777

Gender: _MALE_
Online: No
Date: 05/12/2011
Re: Sete per Korg PA800
#post197
patjeter kjo eshte dhe arsyja e krijimit te kesaj faqeje per me share me njeri-tjetrin. Per te shikuar nje guide se si te kryesh "Upload" kliko >> Udhezues si te dergojme Ritme, Tinguj, SET ne AlbMidi.com
Edited: 05/12/2011
Music wash from soul the dust of everyday life!
Delete Edit Quote
 
Bimi
Just arrived
Avatar

Posts: 3
Contributes: 3

Gender: _MALE_
Online: No
Date: 08/12/2011
Re: Sete per Korg PA800
#post198
Kam nje faqe private ku i kam "uppload" disa sete qe me duket me te mirat mirpo kur provoj ti dergoj ather me jep ket mesazh "Adresa URL field required". A nuk mundem te perdor adressa me https:// ????
Delete Edit Quote
 
Admin
FOUNDER
Avatar

Posts: 328
Contributes: 777

Gender: _MALE_
Online: No
Date: 10/12/2011
Re: Sete per Korg PA800
#post199
mi co adresat ne privat dhe i vendos une. normalisht duhet te punoje sic shpjegohet ne udhezusin po sidoqofte mi dergo adresat me mesazh privat ose ne e-mail dhe i vendos une faleminderit per kontributin
Music wash from soul the dust of everyday life!
Delete Edit Quote
 
Reply
Members
Welcome Guest
IP: 35.172.233.215
Username
Password
DOWNLOAD ACCESS
VIP ACCESS
Positive SSL Wildcard
News
Online Users
US 35.172.x.x
Unknown 114.119.x.x
Unknown 31.13.x.x
US 69.162.x.x
US Google spider
Statistics
Users
Registered Members:
7023
Newest Member:
rejan dj
DateHits
2020-08-09
143714371437
2020-08-08
137613761376
2020-08-07
157015701570
2020-08-06
166416641664
2020-08-05
147314731473
2020-08-04
253725372537
2020-08-03
166716671667
General
Pages seen:
4483303
Unique Visitors:
157844
Busiest day:
2017-01-29
Recent news
 Changes on download V.I.P. Payments
 V.I.P. Forum - Shkarkime shtese
 Abuzimet me shkarkimet
 Udhezues si te shkarkojme Ritme, Tinguj, SET ..
 Sherbimi Chat
Recent files
 Korg MSE STEFAN BALKAN PA4.SET (683..
 Korg Pa3x Dul Talleva Ork.SET (250M..
 Korg PA800-MAO DRUM Oriental.SET (6..
 KORG KRONOS 2 JAZZ TIME (970Mb)
 MIDI Songs Collection (11Mb)
Recent comments
 Admin: Patjeter qe mundesh. Per te karikuar KM..
 Blerimswekorg: A ban me korg pa4x kta zona dhe si dhuhe..
 Admin: Jo nuk esht per 3x sepse ka ritme te pa4..
 muzikanti25: Ky eshte Set per pa 3x (punon ne pa4x mi..
 Admin: This is not Tested download its uploaded..
FOLLOW FEEDS
 Forum RSS feed
 News RSS feed
 Facebook Page
 Twitter
 SoundCloud
 Sitemap
Styles, Sounds, Samples, Midi, Mp3, Korg, Yamaha, Roland, Pa80, Pa800, Pa1x, Pa2x, Pa3x, Prophecy, Casio CZ, Triton, Trinity, Tallava, Alegro, Popullore, Ngjyra, Pogonishte, Yamaha DX, Yamaha TYROS, GEM WK, Amza, Shota, Cifteli, Sharki, Violine, Klarinet, Gajde, Lahute, Folk, Dajre, Fizarmonike, Moss, Oriental, Arabic, etc...