ALBMIDI.COM
Home > Forum > AlbMidi.com > Ndihme, pyetje dhe sugjerime > moj bjondin me syt e zi
Language
Menu
Top Downloads
Survey
Cfare deshironi me shume ne albmidi.com? (Per ndonje sugjerim tjeter shkruani me poshte tek komentet)
Ritme
Tinguj
Midi
Sample
Mp3
Moderators: Admin
Forum RSS feedReply
moj bjondin me syt e zi
AuthorText
Salajdin007
Just arrived
Avatar

Posts: 4
Contributes: 4

Gender: _NEUTRAL_
Online: No
Date: 29/12/2011
moj bjondin me syt e zi
#post208
a mundet dikush me e bo gati ket kengen moj bjondin me syt e zi edhe ta konvertoj ne midi edhe ta postoj ketu
Delete Edit Quote
 
bashkimj
V.I.P. Member
Avatar

Posts: 2
Contributes: 7

Gender: _MALE_
Online: No
Date: 29/12/2011
Re: moj bjondin me syt e zi
#post209
Po Salajdin une e kam dhe do ta postoj se shpejti ketu.
Delete Edit Quote
 
Salajdin007
Just arrived
Avatar

Posts: 4
Contributes: 4

Gender: _NEUTRAL_
Online: No
Date: 29/12/2011
Re: moj bjondin me syt e zi
#post210
quote
bashkimj:
Po Salajdin une e kam dhe do ta postoj se shpejti ketu.


flm shum
Delete Edit Quote
 
Admin
FOUNDER
Avatar

Posts: 328
Contributes: 777

Gender: _MALE_
Online: No
Date: 29/12/2011
Re: moj bjondin me syt e zi
#post211
Music wash from soul the dust of everyday life!
Delete Edit Quote
 
Salajdin007
Just arrived
Avatar

Posts: 4
Contributes: 4

Gender: _NEUTRAL_
Online: No
Date: 30/12/2011
Re: moj bjondin me syt e zi
#post212


shum flm perzemersisht
Delete Edit Quote
 
Reply
Members
Welcome Guest
IP: 3.235.45.196
Username
Password
DOWNLOAD ACCESS
VIP ACCESS
Positive SSL Wildcard
News
Online Users
US 3.235.x.x
US 69.162.x.x
DE 91.97.x.x
Unknown 178.149.x.x
Unknown 114.119.x.x
US Google spider
US Google spider
Statistics
Users
Registered Members:
7026
Newest Member:
Alon...
DateHits
2020-08-13
390390390
2020-08-12
149314931493
2020-08-11
142114211421
2020-08-10
142014201420
2020-08-09
149214921492
2020-08-08
137613761376
2020-08-07
157015701570
General
Pages seen:
4488082
Unique Visitors:
158025
Busiest day:
2017-01-29
Recent news
 Changes on download V.I.P. Payments
 V.I.P. Forum - Shkarkime shtese
 Abuzimet me shkarkimet
 Udhezues si te shkarkojme Ritme, Tinguj, SET ..
 Sherbimi Chat
Recent files
 Korg MSE STEFAN BALKAN PA4.SET (683..
 Korg Pa3x Dul Talleva Ork.SET (250M..
 Korg PA800-MAO DRUM Oriental.SET (6..
 KORG KRONOS 2 JAZZ TIME (970Mb)
 MIDI Songs Collection (11Mb)
Recent comments
 preparimii: ngjura per asr A yamah 2000 junior
 Admin: Patjeter qe mundesh. Per te karikuar KM..
 Blerimswekorg: A ban me korg pa4x kta zona dhe si dhuhe..
 Admin: Jo nuk esht per 3x sepse ka ritme te pa4..
 muzikanti25: Ky eshte Set per pa 3x (punon ne pa4x mi..
FOLLOW FEEDS
 Forum RSS feed
 News RSS feed
 Facebook Page
 Twitter
 SoundCloud
 Sitemap
Styles, Sounds, Samples, Midi, Mp3, Korg, Yamaha, Roland, Pa80, Pa800, Pa1x, Pa2x, Pa3x, Prophecy, Casio CZ, Triton, Trinity, Tallava, Alegro, Popullore, Ngjyra, Pogonishte, Yamaha DX, Yamaha TYROS, GEM WK, Amza, Shota, Cifteli, Sharki, Violine, Klarinet, Gajde, Lahute, Folk, Dajre, Fizarmonike, Moss, Oriental, Arabic, etc...