ALBMIDI.COM
Home > Forum > AlbMidi.com > Ndihme, pyetje dhe sugjerime > Nuk mund te shkarkoj sete????
Language
Menu
Top Shkarkime
Sondazh
Cfare deshironi me shume ne albmidi.com? (Per ndonje sugjerim tjeter shkruani me poshte tek komentet)
Ritme
Tinguj
Midi
Sample
Mp3
Moderators: Admin
Forum RSS feedReply
Nuk mund te shkarkoj sete????
AuthorText
Bimi
Just arrived
Avatar

Posts: 3
Contributes: 3

Gender: _MALE_
Online: No
Date: 22/04/2012
Nuk mund te shkarkoj sete????
#post248
Pse nuk mundem te shkarkoj sete???
"nuk je i autorizuar"????
e vizitoj kete faqe her pas here dhe kam kontribuar me sete.
Delete Edit Quote
 
Admin
FOUNDER
Avatar

Posts: 293
Contributes: 723

Gender: _MALE_
Online: No
Date: 02/05/2012
Re: Nuk mund te shkarkoj sete????
#post249
lexo ne kete faqe http://albmidi.com/live/index.php?page=news&op=readNews&title=Shkarkimet+ne+AlbMidi.com

ose kontakto me mua ne privat nese ke plotesuar kuoten per statusin e kerkuar.
Edited: 02/05/2012
Music wash from soul the dust of everyday life!
Delete Edit Quote
 
Midide
Just arrived
Avatar

Posts: 1
Contributes: 1

Gender: _NEUTRAL_
Online: No
Date: 09/05/2013
Re: Nuk mund te shkarkoj sete????
#post371
nuk po shof pergjigje textualisht pse nuk mund te downloadoi foldere te caktuar? flm
Delete Edit Quote
 
Admin
FOUNDER
Avatar

Posts: 293
Contributes: 723

Gender: _MALE_
Online: No
Date: 09/05/2013
Re: Nuk mund te shkarkoj sete????
#post372
Pergjigja ne faqe te pare aty ku shkruan: Shkarkimet ne AlbMidi.com
Music wash from soul the dust of everyday life!
Delete Edit Quote
 
Reply
Anetaret
Welcome Guest
IP: 3.234.208.66
Username
Password
DOWNLOAD ACCESS
VIP ACCESS
Positive SSL Wildcard
Njoftime
Users Online
US 40.77.x.x
US 3.234.x.x
Unknown 63.143.x.x
Statistika
Users
Total Members:
6634
Last Member:
bulentaydin
DateHits
2020-02-18
964964964
2020-02-17
191919191919
2020-02-16
170317031703
2020-02-15
193619361936
2020-02-14
166216621662
2020-02-13
223722372237
2020-02-12
219521952195
General
Pages seen: 4120615
Unique Visitors: 147647
Busiest day: 2017-01-29
Recent news
 New changes on V.I.P. status Payments
 Ndryshime ne Pagesat per V.I.P. status
 V.I.P. Forum - Shkarkime shtese
 Abuzimet me shkarkimet
 Udhezues si te shkarkojme Ritme, Tinguj, SET ..
Recent files
 KORG KRONOS ERHAN 2019.SET (1.23Gb)
 KORG PA4X lavdim-alipa4.SET (250Mb)
 KORG PA900-PA3X gramozz.SET (180Mb)
 dani kronos archive backup (600Mb)
 Korg Triton Plus edo-zile le archiv..
Recent comments
 Admin: Update your WINRAR program :)
 aligashi05101974a: ich brauche die pasword www.albmidi.com..
 Admin: Mund te karikosh ritmet e serive te mepa..
 Violand: Ritme pe Pa700 ka dikush ;
 Admin: try again after a specified time the ser..
FOLLOW FEEDS
 Forum RSS feed
 News RSS feed
 Facebook Page
 Twitter
 SoundCloud
 Sitemap
Styles, Sounds, Samples, Midi, Mp3, Korg, Yamaha, Roland, Pa80, Pa800, Pa1x, Pa2x, Pa3x, Prophecy, Casio CZ, Triton, Trinity, Tallava, Alegro, Popullore, Ngjyra, Pogonishte, Yamaha DX, Yamaha TYROS, GEM WK, Amza, Shota, Cifteli, Sharki, Violine, Klarinet, Gajde, Lahute, Folk, Dajre, Fizarmonike, Moss, Oriental, Arabic, etc...