ALBMIDI.COM
Home > Forum > AlbMidi.com > Ndihme, pyetje dhe sugjerime > program
Language
Menu
Top Downloads
Survey
Cfare deshironi me shume ne albmidi.com? (Per ndonje sugjerim tjeter shkruani me poshte tek komentet)
Ritme
Tinguj
Midi
Sample
Mp3
Moderators: Admin
Forum RSS feedReply
program
AuthorText
durrsaku
Proud V.I.P. Member
Avatar

Posts: 30
Contributes: 54

Gender: _MALE_
Online: No
Date: 10/06/2010
program
#post35
a ka ndonje program qe eleminon zerin e kengetarit nga nje mp3 file ????? flm
Delete Edit Quote
 
Admin
FOUNDER
Avatar

Posts: 341
Contributes: 790

Gender: _MALE_
Online: No
Date: 10/06/2010
Re: program
#post36
provo programin audacity eshte nje menyre aty se si mundesh me e heq vokalin e kengetarit nga stereo mp3.

Programi eshte falas dhe kryen pothuajse te njejtat funksione si programet me pagese.

Shkarko programin te lidhja:
http://audacity.sourceforge.net/download/

Lexo se si mund te heqesh vokalin e kengetarit te lidhja:
http://audacity.sourceforge.net/help/faq?s=editing&i=remove-vocals

Une do jem me pushime per nja 2-3 jave dhe sdo kem kohe ta provoj, nese e provo dikush na tregoni sa efikas eshte.

Smile
Music wash from soul the dust of everyday life!
Delete Edit Quote
 
durrsaku
Proud V.I.P. Member
Avatar

Posts: 30
Contributes: 54

Gender: _MALE_
Online: No
Date: 13/06/2010
Re: program
#post37
Une e provova me file mp3 normale dhe jo sterio se nuk di ku me i marre sterio ... ne mp3 nuk eshte kushe di se cfare eliminon baterine dhe zoni degjohet prap por jo si e nigjon ne origjinal....
Delete Edit Quote
 
totoslaz
Junior Member
Avatar

Posts: 14
Contributes: 14

Gender: _NEUTRAL_
Online: No
Date: 02/11/2010
Re: program
#post81
gubase program
Delete Edit Quote
 
Reply
Members
Welcome Guest
IP: 75.101.220.230
Username
Password
DOWNLOAD ACCESS
VIP ACCESS
News
Online Users
Unknown 75.101.x.x
US 17.58.x.x
Unknown 49.7.x.x
Unknown 114.119.x.x
US 69.162.x.x
Statistics
Users
Registered Members:
7117
Newest Member:
Edine87@ho...
DateHits
2020-09-27
945945945
2020-09-26
131913191319
2020-09-25
129712971297
2020-09-24
165216521652
2020-09-23
169916991699
2020-09-22
187018701870
2020-09-21
226722672267
General
Pages seen:
4564079
Unique Visitors:
160365
Busiest day:
2017-01-29
Recent news
 Changes on download V.I.P. Payments
 V.I.P. Forum - Shkarkime shtese
 Abuzimet me shkarkimet
 Udhezues si te shkarkojme Ritme, Tinguj, SET ..
 Sherbimi Chat
Recent files
 KORG PA4X SHQIP HITS 2020 MIX.SET (..
 KORG PA4X - BALKAN GOCE MAK.SET (30..
 Korg Kronos balkan hamza SET (968Mb..
 Korg pa4x-juziprogram-samples.SET (..
 Korg KRONOS Eri 2020 SET new (1.22G..
Recent comments
 preparimii: ngjura per asr A yamah 2000 junior
 Admin: Patjeter qe mundesh. Per te karikuar KM..
 Blerimswekorg: A ban me korg pa4x kta zona dhe si dhuhe..
 Admin: Jo nuk esht per 3x sepse ka ritme te pa4..
 muzikanti25: Ky eshte Set per pa 3x (punon ne pa4x mi..
FOLLOW FEEDS
 Forum RSS feed
 News RSS feed
 Facebook Page
 Twitter
 SoundCloud
 Sitemap
Styles, Sounds, Samples, Midi, Mp3, Korg, Yamaha, Roland, Pa80, Pa800, Pa1x, Pa2x, Pa3x, Prophecy, Casio CZ, Triton, Trinity, Tallava, Alegro, Popullore, Ngjyra, Pogonishte, Yamaha DX, Yamaha TYROS, GEM WK, Amza, Shota, Cifteli, Sharki, Violine, Klarinet, Gajde, Lahute, Folk, Dajre, Fizarmonike, Moss, Oriental, Arabic, etc...