ALBMIDI.COM
Home > Forum > AlbMidi.com > Ndihme, pyetje dhe sugjerime > nje softwere
Language
Menu
Top Downloads
Survey
Cfare deshironi me shume ne albmidi.com? (Per ndonje sugjerim tjeter shkruani me poshte tek komentet)
Ritme
Tinguj
Midi
Sample
Mp3
Moderators: Admin
Forum RSS feedReply
nje softwere
AuthorText
naimsulis
Just arrived
Avatar

Posts: 2
Contributes: 2

Gender: _NEUTRAL_
Online: No
Date: 06/08/2010
nje softwere
#post51
kam nje keyboard e imora do ngjyra ne ket forum gajde.sty si muj me i qel ne pc
Delete Edit Quote
 
Admin
FOUNDER
Avatar

Posts: 341
Contributes: 790

Gender: _MALE_
Online: No
Date: 07/08/2010
Re: nje softwere
#post52
.SET, .STY apo ngjyra dhe ritme jane per keyboard nuk celen nga PC. Vetem ne ato raste ku do ti modifikosh ose te programosh ndryshime ne .SET ose .STY per KORG PA psh eshte nje program STYLE WORKS XT per rregullimin e ritmeve ne PC.
Music wash from soul the dust of everyday life!
Delete Edit Quote
 
Reply
Members
Welcome Guest
IP: 75.101.220.230
Username
Password
DOWNLOAD ACCESS
VIP ACCESS
News
Online Users
Unknown 75.101.x.x
US 69.162.x.x
Unknown 157.55.x.x
Unknown 157.55.x.x
Unknown 114.119.x.x
Unknown MSN spider
Unknown MSN spider
Statistics
Users
Registered Members:
7117
Newest Member:
Edine87@ho...
DateHits
2020-09-27
840840840
2020-09-26
131913191319
2020-09-25
129712971297
2020-09-24
165216521652
2020-09-23
169916991699
2020-09-22
187018701870
2020-09-21
226722672267
General
Pages seen:
4563974
Unique Visitors:
160360
Busiest day:
2017-01-29
Recent news
 Changes on download V.I.P. Payments
 V.I.P. Forum - Shkarkime shtese
 Abuzimet me shkarkimet
 Udhezues si te shkarkojme Ritme, Tinguj, SET ..
 Sherbimi Chat
Recent files
 KORG PA4X SHQIP HITS 2020 MIX.SET (..
 KORG PA4X - BALKAN GOCE MAK.SET (30..
 Korg Kronos balkan hamza SET (968Mb..
 Korg pa4x-juziprogram-samples.SET (..
 Korg KRONOS Eri 2020 SET new (1.22G..
Recent comments
 preparimii: ngjura per asr A yamah 2000 junior
 Admin: Patjeter qe mundesh. Per te karikuar KM..
 Blerimswekorg: A ban me korg pa4x kta zona dhe si dhuhe..
 Admin: Jo nuk esht per 3x sepse ka ritme te pa4..
 muzikanti25: Ky eshte Set per pa 3x (punon ne pa4x mi..
FOLLOW FEEDS
 Forum RSS feed
 News RSS feed
 Facebook Page
 Twitter
 SoundCloud
 Sitemap
Styles, Sounds, Samples, Midi, Mp3, Korg, Yamaha, Roland, Pa80, Pa800, Pa1x, Pa2x, Pa3x, Prophecy, Casio CZ, Triton, Trinity, Tallava, Alegro, Popullore, Ngjyra, Pogonishte, Yamaha DX, Yamaha TYROS, GEM WK, Amza, Shota, Cifteli, Sharki, Violine, Klarinet, Gajde, Lahute, Folk, Dajre, Fizarmonike, Moss, Oriental, Arabic, etc...