ALBMIDI.COM
Home > Forum > AlbMidi.com > Ndihme, pyetje dhe sugjerime > nje ngjyr qifteli
Language
Menu
Top Downloads
Survey
Cfare deshironi me shume ne albmidi.com? (Per ndonje sugjerim tjeter shkruani me poshte tek komentet)
Ritme
Tinguj
Midi
Sample
Mp3
Moderators: Admin
Forum RSS feedReply
nje ngjyr qifteli
AuthorText
naimsulis
Just arrived
Avatar

Posts: 2
Contributes: 2

Gender: _NEUTRAL_
Online: No
Date: 07/08/2010
nje ngjyr qifteli
#post53
a muj me gje nja ngjyr qifteli per native instrument pro 53 ose per fl studio 7
Edited: 07/08/2010
Delete Edit Quote
 
Admin
FOUNDER
Avatar

Posts: 341
Contributes: 790

Gender: _MALE_
Online: No
Date: 17/08/2010
Re: nje ngjyr qifteli
#post54
Tek shkarkimet kam konvertuar Çifteline ne .WAV format te cilen mundesh me e LOAD ne cdo program apo keyboard qe pranon WAV SAMPLE files.

Shkarkoje nga kjo adrese: http://albmidi.com/live/download_file_15_CIFTELIA-WAVSAMPLE.html
Music wash from soul the dust of everyday life!
Delete Edit Quote
 
niksoni123
Just arrived
Avatar

Posts: 1
Contributes: 1

Gender: _NEUTRAL_
Online: No
Date: 28/06/2013
Re: nje ngjyr qifteli
#post385
pse spo muj me marr un qet ngjyr
Delete Edit Quote
 
Admin
FOUNDER
Avatar

Posts: 341
Contributes: 790

Gender: _MALE_
Online: No
Date: 28/06/2013
Re: nje ngjyr qifteli
#post386
Lexo ne faqe te pare aty ku shkruan: Shkarkimet ne Albmidi.com
Music wash from soul the dust of everyday life!
Delete Edit Quote
 
kaciku
Just arrived

Posts: 0
Contributes: 0

Gender: _NEUTRAL_
Online: No
Date: 20/09/2013
Re: nje ngjyr qifteli
#post422
kerkoni ne faqe turke keni ritma seta falas ma te mir se ketu,plus kta po kerkojn lekun qfar papakash ,veq budalla jep lekun
Delete Edit Quote
 
Admin
FOUNDER
Avatar

Posts: 341
Contributes: 790

Gender: _MALE_
Online: No
Date: 20/09/2013
Re: nje ngjyr qifteli
#post424
Po mir mor robo se mar vesh te ka pru kush me zor apo si eshte problemi? Ik pirdhu ne faqet turke a greke!!
Music wash from soul the dust of everyday life!
Delete Edit Quote
 
kaciku
Just arrived

Posts: 0
Contributes: 0

Gender: _NEUTRAL_
Online: No
Date: 21/09/2013
Re: nje ngjyr qifteli
#post425
quote
Admin:
Po mir mor robo se mar vesh te ka pru kush me zor apo si eshte problemi? Ik pirdhu ne faqet turke a greke!!


Leku nuk esht gjithqka ne ket bot,ma interesant esht ftyra,po pritoj me hie e me upload se kam 3Gig seta krejt falas i qes,po do e kerkoj nji faqe shqip ku nuk kerkojn Lek dhe dote baj upload krejt qe tan fillestart e musikes let te hecin,ata qe nuk jan fillestar nuk hin ktu e me kerkue ritma falas
Delete Edit Quote
 
Admin
FOUNDER
Avatar

Posts: 341
Contributes: 790

Gender: _MALE_
Online: No
Date: 21/09/2013
Re: nje ngjyr qifteli
#post426
paske llafe shum lale po ku ste pelqen kjo faqe pse i shkarko setet falas? apo per me marre din te gjithe por kur vje puna me dhone atehere boheni filozofa e zemergjane, faqja ne internet nuk mahet me llafe e pordhe mahet me pune e pare
Edited: 21/09/2013
Music wash from soul the dust of everyday life!
Delete Edit Quote
 
Reply
Members
Welcome Guest
IP: 75.101.220.230
Username
Password
DOWNLOAD ACCESS
VIP ACCESS
News
Online Users
Unknown 75.101.x.x
US 69.162.x.x
Unknown 157.55.x.x
Statistics
Users
Registered Members:
7117
Newest Member:
Edine87@ho...
DateHits
2020-09-27
833833833
2020-09-26
131913191319
2020-09-25
129712971297
2020-09-24
165216521652
2020-09-23
169916991699
2020-09-22
187018701870
2020-09-21
226722672267
General
Pages seen:
4563967
Unique Visitors:
160360
Busiest day:
2017-01-29
Recent news
 Changes on download V.I.P. Payments
 V.I.P. Forum - Shkarkime shtese
 Abuzimet me shkarkimet
 Udhezues si te shkarkojme Ritme, Tinguj, SET ..
 Sherbimi Chat
Recent files
 KORG PA4X SHQIP HITS 2020 MIX.SET (..
 KORG PA4X - BALKAN GOCE MAK.SET (30..
 Korg Kronos balkan hamza SET (968Mb..
 Korg pa4x-juziprogram-samples.SET (..
 Korg KRONOS Eri 2020 SET new (1.22G..
Recent comments
 preparimii: ngjura per asr A yamah 2000 junior
 Admin: Patjeter qe mundesh. Per te karikuar KM..
 Blerimswekorg: A ban me korg pa4x kta zona dhe si dhuhe..
 Admin: Jo nuk esht per 3x sepse ka ritme te pa4..
 muzikanti25: Ky eshte Set per pa 3x (punon ne pa4x mi..
FOLLOW FEEDS
 Forum RSS feed
 News RSS feed
 Facebook Page
 Twitter
 SoundCloud
 Sitemap
Styles, Sounds, Samples, Midi, Mp3, Korg, Yamaha, Roland, Pa80, Pa800, Pa1x, Pa2x, Pa3x, Prophecy, Casio CZ, Triton, Trinity, Tallava, Alegro, Popullore, Ngjyra, Pogonishte, Yamaha DX, Yamaha TYROS, GEM WK, Amza, Shota, Cifteli, Sharki, Violine, Klarinet, Gajde, Lahute, Folk, Dajre, Fizarmonike, Moss, Oriental, Arabic, etc...