ALBMIDI.COM
Home > News > >
Language
Menu
Top Downloads
Survey
Cfare deshironi me shume ne albmidi.com? (Per ndonje sugjerim tjeter shkruani me poshte tek komentet)
Ritme
Tinguj
Midi
Sample
Mp3
Udhezues si te shkarkojme Ritme, Tinguj, SET ne AlbMidi.com
02/05/2012   Admin   65462   Shqip
Po ju pershkruaj nje udhezim te shkurter se si te shkarkoni(*Download) SET me ritme ose programe dhe tinguj nga AlbMidi.com.


Shikoni figurat ne vazhdim dhe ndiqni instruksionet sipas numrave

  • Fillimisht zgjedhim SET(*File) me ritme, tinguj qe deshirojme te shkarkojme nga AlbMidi.com
  • Shkruajm kodin e verifikimit qe shfaqet ne figure
  • Klikojme butonin: "SHKARKO"
  • Ne faqen me pas qe hapet aty ku shkruan "Enter Password" shkruajme kodin e lirimit qe per kete rast eshte: "albmidi.com". (Zakonisht kodi i lirimit te shkarkimit mund te jete ose albmidi.com ose www.albmidi.com)
  • Klikojme butonin: "UNLOCK FILE" dhe me pas "DOWNLOAD" dosjen(*File) me ritme, tinguj apo SET ne kompjuterin tuaj

Pas shkarkimit ju nevojitet Winrar program("latest update!") ose cdo program tjeter qe lejon zberthimin e skedareve rar per te zberthyer skedaret e kompresum ne usb, floppy etj... me pas mund ti kaloni setet me ritme apo tinguj ne instrumentin qe deshiron duke klikuar me butonin e djathte ne mouse(*RIGHT CLICK MOUSE) e zgjedhur "EXTRACT FILES...". Lexojme ne pershkrimin e dokumentit dhe mbajme mend kodin lirues te shkarkimit qe per kete rast eshte: "albmidi.com". (Zakonisht kodi i lirimit te shkarkimit mund te jete ose albmidi.com ose www.albmidi.com)
Sherbimet e ofruara nga AlbMidi.com shoqerohen me disa Kushte dhe Rregulla Perdorimi. Nese ju perdorni kete webfaqe pranoni se i keni lexuar dhe jeni dakort me Kushtet dhe Rregullat e Perdorimit! Ju lutem te mos perdorni webfaqen AlbMidi.com ose te na dergoni materiale apo pagesa me ane te PayPal neqoftese nuk pranoni Kushtet dhe Rregullat e Perdorimit.
Comments
gabrielbakiu
por per ata qe jane regjistruar tani si mund te shkarkojne apo skane te drejte te shkarkojne?
16
Oct 2012
shpresi
gabrielbakiu me duke si e kuptova une der si te fitojna staffi besimin tek ne do te jan shkarkimet te blokuar per ne qe jemi regjisturar tash kshu qe vonon pak deri sa te kemi mundesin per te shkarkuar pershendeje shpresi
19
Nov 2012
ardi83
nese behem anetar me status "vip" a mund t'i shkarkoj lirshem pastaj ritmet dhe tingujt per yamaha psr apo ka ndonje surprize tjeter??
06
Jan 2013
elton
E pamundur me zbrit ndonje set .. sdi .. me del gjithmon nuk ju lejohet .......etj a munt me me ndihmu dikush ... please..
23
Jan 2013
Admin
nuk lejohet sepse duhe te kesh status ashtu sic shpjegohet ne faqen e pare - Shkarkimet ne AlbMidi.com! Sidoqofte disa sete jane falas per te gjithe...
25
Jan 2013
ermir
po ne qe kontribojm nuk mund te shkarkojm ?
28
Jan 2013
elton
A ne rregull koleg admin .. mir ua ke ber shqiptareve me pare ashu posi din me marr bakshish neper dasma .. hehe
30
Jan 2013
onidj
cfar duhet t e bej qe te fitoj besimin e stafit ne menyr qe te shkarkoj free jam i ri ne kte portal ju lutna me ndihmoni
20
Mar 2013
Admin
Lexo ne faqe te pare aty ku shkruan: "Shkarkimet ne AlbMidi.com" se shpjegohet perse nuk mundesh qe te shkarkosh edhe si mund te shkarkosh ne te ardhmen nese deshiron.
04
May 2013
sajo-best
po nese une ketu uploadoj sete te ndryshme amundem pastaj te marr sete ju pershendes stafi respekt per ju
02
Nov 2014
Admin
Varet nga cilesia e set'eve dhe mund te fitosh status kontribuesi kurse shkarkimet e V.I.P. jane vetem per kontribues me pagese!
02
Nov 2014
sajo-best
ok Flm Admin une dergova disa sete ne email te juaj nuk edi a ju erdhen ketu uploadoj por nuk e di a po dergohen ketu ne web kur uploadoj ketu krejt ok eshte ne fund me thot sukses upload por sa po vie ketu nuk e di gjithsesi ju pershendes perzemersisht
05
Nov 2014
ademi3
Sun e kuptoj te jesh anyar edhe mos te lejojn te shkarkojsh esht kjo nuk esht normal qe 4 muj jam antar nji set skam mujt me shkarku po nejse mos i rrej njerzin????
28
Jan 2015
Admin
Jan me pages o ademi3 lexo ne faqe te pare aty ku shkruan: "Shkarkimet ne AlbMidi.com" se shpjegohet perse nuk mundesh qe te shkarkosh edhe si mund te shkarkosh ne te ardhmen nese deshiron, nese nuk te pelqe nuk e ke me detyrim ateher shiko ndonje faqe tjeter ne internet se kjo faqe nuk esht per ty!
29
Jan 2015
king-mc
shum mir ky shpjegim ju lumte Smile
18
Mar 2015
erdo3x
thx
08
Jul 2015
zhmrks
a ka mundesi per test per kualitet te materialeve per shkarkim, nese ja vlen te behem edhe vip anetar?
06
Nov 2015
Members
Welcome Guest
IP: 3.236.50.173
Username
Password
DOWNLOAD ACCESS
VIP ACCESS
News
Online Users
US 3.236.x.x
US 69.162.x.x
Unknown 157.55.x.x
AU 121.208.x.x
Unknown 157.55.x.x
Unknown 185.82.x.x
US Google spider
Statistics
Users
Registered Members:
7675
Newest Member:
nonqee222
DateHits
2021-06-12
673673673
2021-06-11
172417241724
2021-06-10
195919591959
2021-06-09
183418341834
2021-06-08
203520352035
2021-06-07
208820882088
2021-06-06
271227122712
General
Pages seen:
5120414
Unique Visitors:
176883
Busiest day:
2017-01-29
Recent news
 Changes on download V.I.P. Payments
 V.I.P. Forum - Shkarkime shtese
 Abuzimet me shkarkimet
 Udhezues si te shkarkojme Ritme, Tinguj, SET ..
 Sherbimi Chat
Recent files
 Korg Prophecy Vetoni Banks (Sysex f..
 Korg Prophecy Sabit Banks (Sysex fi..
 Korg Prophecy Mentor Banks (Sysex f..
 Korg Prophecy Turan Banks (Sysex fi..
 Korg Prophecy Safet Banks (Sysex fi..
Recent comments
 Admin: Your account has just been activated, th..
 florinpulpan71: Hi, administrator ... I paid for V.I...
 Admin: sete nga jugu apo shqiperia mesme ke plo..
 kristaq: pershendetje, mund te me sugjerosh nje s..
 Admin: Cdo set i serive te meparshme duhet te k..
FOLLOW FEEDS
 Forum RSS feed
 News RSS feed
 Facebook Page
 Twitter
 SoundCloud
 Sitemap
Styles, Sounds, Samples, Midi, Mp3, Korg, Yamaha, Roland, Pa80, Pa800, Pa1x, Pa2x, Pa3x, Prophecy, Casio CZ, Triton, Trinity, Tallava, Alegro, Popullore, Ngjyra, Pogonishte, Yamaha DX, Yamaha TYROS, GEM WK, Amza, Shota, Cifteli, Sharki, Violine, Klarinet, Gajde, Lahute, Folk, Dajre, Fizarmonike, Moss, Oriental, Arabic, etc...